ماجدی: پاداش هیئت رئیسه قانونی است/ با صعود به نیمه نهایی جام ملت ها می توان برای جام جهانی هم به قلعه نویی اعتماد کرد- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

وی که با برنامه «ورزشگاه» گفت‌وگو می‌کرد، در پاسخ به این پرسش که با چه نتیجه‌ای می‌توانیم عملکرد قلعه‌نویی در تیم ملی را موفقیت‌آمیز بخوانیم، تصریح کرد: اگر به جمع چهار تیم نهایی جام ملت‌های آسیا برسیم، می‌توانیم بگوییم او کارنامه موفقی داشته و برای جام جهانی هم به او اعتماد کنیم.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد برآورده نشدن شرایط لازم برای صمد مرفاوی در تیم فوتبال جوانان ایران خاطرنشان کرد: برخی خواسته‌های مالی مرفاوی تأمین نشد، اما با او صحبت کردیم و شرایط را پذیرفت. در جایی از مسابقات قهرمانی آسیا که باید ضربه نهایی را می‌زدیم و در اختیار کادر فنی بود، خوب عمل نکردیم. شاید از لحاظ سبک بازی عملکرد قابل قبولی مقابل عراق نداشتیم. نمی‌گویم مقابل عراق خیلی خوب بودیم، اما حریف با ما تفاوت چندانی نداشت.

وی در مورد پرداخت 20 هزار دلار پاداش به اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، به‌خاطر برتری ایران مقابل ولز در جام جهانی 2022 گفت: در هر شرکت یا سازمان، پاداش‌هایی در هیئت رئیسه یا مجمع آن نهاد می‌نویسند. هر مبلغی که پرداخت شده، کاملاً قانونی بوده و مربیان، بازیکنان و حتی کارمندان فدراسیون فوتبال درصدهای مختلفی دریافت کردند.

ماجدی درباره وضعیت ادامه همکاری با مرفاوی عنوان کرد: در فوتبال کشورمان قانون است وقتی نتوانید در میان چهار تیم برتر باشید و تیم را به جام جهانی ببرید، قطعاً نگاه جدیدی وارد کار می‌شود. می‌توانیم اسم آن را فوتبال ایرانی یا نتیجه‌گرا بگذاریم، اما مرفاوی و همکارانش برای صعود ایران به جمع چهار تیم پایانی تمام زحمات خود را کشیدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، میرشاد ماجدی درباره انتخاب امیر قلعه‌نویی به‌عنوان سرمربی تیم ملی ایران اظهار داشت: هر چه به سال 2023 نزدیک‌تر شدیم، روند واگذاری پول‌های ما کاهش یافته و حالا به صفر رسیده است. در جایی که نمی‌توانیم پول را به حساب کسی انتقال بدهیم، باید شیوه‌ کار خودمان را تغییر بدهیم. در این شرایط باید از افرادی استفاده می‌کردیم که در میان بهترین‌های کشور باشند و به آنها پرداختی داشته باشیم.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با اشاره به فعالیت اعضای هیئت رئیسه بیان کرد: شاید زحمات هیئت رئیسه دیده نشود، اما اعضای آن به دادگاه می‌روند و باید پاسخگو باشند. دو برابر پاداش مذکور به کی‌روش داده شده و به نظرم پاداش متعلق به اعضای هیئت رئیسه، حق آنها بوده است. کسی نمی‌گوید مدیران فدراسیون چهار یا هشت سال پیش، چه پاداشی دریافت کرده‌اند و برجسته کردن این مسائل برای تخریب فوتبال است.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2868953