ماجدی: فدراسیون را با کمتر از 200 میلیون تومان تحویل گرفتم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

ادامه دارد …


منبع: https://tn.ai/2763960

تعهد ما در پرداختی‌ها درباره تیم ملی بزرگسالان تقریباً صفر است
وی ادامه داد: ما پس از آن با کارهایی که انجام دادیم توانستیم حساب‌مان را باز کنیم. ما فدراسیون را با کمتر از 200 میلیون تومان تحویل گرفتیم و کارهای جاری فدراسیون را انجام دادیم و با تمام مشکلات تیم‌ها اعزام می‌شوند. عدد بسیار کلانی در این شش ماه وارد فدراسیون شد که خروجی هم داشتیم. خدا را شکر هم دولت و هم مجلس و سازمان‌های دیگر کمک کردند و هم از طریق بلیت‌فروشی جام جهانی آورده‌ای به فدراسیون داشتیم. خدا کمک کرد و تمام قرض‌های گذشته را در فوتبال تسویه کردیم. الان که در اینجا صحبت می‌کنم تعهد ما در پرداختی‌ها درباره تیم ملی بزرگسالان تقریباً صفر است، غیر از اسکوچیچ و دستیارانش که آنها را هم در این هفته تسویه می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، میرشاد ماجدی با حضور در برنامه تلویزیونی «ورزشگاه» ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: ما اگر برگردیم به 30 بهمن 1400، بنده فدراسیون فوتبال را با کمتر از 200 میلیون تومان تحویل گرفتم و تا الان با حمایت‌هایی که مجلس، دولت و دستگاه‌های دیگر داشتند، ما توانستیم مبلغ بسیار بسیار خوبی را برای پرداختی‌‌های جاری و گذشته داشته باشیم. ما مالیات‌های دو بزرگواری مثل کی‌روش و ویلموتس را دادیم. مبلغی بیش از سه میلیارد برای کی‌روش بود که برعهده ما دو میلیارد بود و پرداخت کردیم. ویلموتس بابت پولی که گرفته، چیزی بالغ بر دو میلیارد و 600 میلیون تومان مالیت داشته است که آن را هم فردا (شنبه) تسویه می‌کنیم. سؤال ما این است که چرا این مالیات‌ها از سال 97 پرداخت نشده و روزی که فدراسیون را تحویل گرفتیم حساب ما را بسته بودند.

اهل شعار دادن و حرف زدن نیستیم
سرپرست فدراسیون فوتبال خاطر نشان کرد: این کارها را ما فقط در عرض شش ماه انجام دادیم که کار مهمی است. این کمک‌ها در گذشته هم وجود داشته است، ولی مدیریت بودجه نشده بود. ما یادمان باشد که فدراسیون فوتبال هستیم و جام جهانی را در پیش داریم و هرکس که اسپانسر ما شود ضریب چند برابر را در بحث برد – برد به دست می‌آورد. ما نمی‌توانیم با یک رقم ارزان گروهی را اسپانسر فدراسیون فوتبال قرار دهیم ما نمی‌خواهیم فوتبال را ارزان بدهیم، وگرنه ما می‌توانیم با یک گروه قرارداد معمولی ببندیم و بگوییم اسپانسر هم گرفتیم. یکی از نکاتی که شاید ضعف ما و همکاران‌مان باشد، این است که اهل شعار دادن و حرف زدن نیستیم. مثلاً بیاییم بگوییم فلان کار را انجام می‌دهیم و بعد از آن هیچ اتفاقی نیفتد.