لیگ برتر فوتبال| مسیر خطرناک استقلال با پیکان در آزادی- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

ساپینتو برای این بازی آرمان رمضانی و محمدحسین زواری را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.

استقلال با توجه به برتری روز گذشته پرسپولیس مقابل هوادار، چاره‌ای جز پیروزی و عبور از پیکان ندارد. اگر استقلال نتواند پیروز شود نه تنها فاصله‌اش با پرسپولیس بیشتر می‌شود بلکه با توجه به برد گل‌گهر برابر ملوان در جدول رده‌بندی سقوط کند. اتفاقی که بیش از همه ریکاردو ساپینتو، سرمربی پرتغالی آبی‌پوشان را وارد چالش خواهد کرد. سرمربی پرتغالی آبی‌پوشان روز گذشته به انتقاد از بازیکنان سابق استقلال پرداخت که از عملکرد تیمش انتقاد کرده بود. از طرفی، استقلال این شانس را دارد که با توجه به توقف سپاهان و فولاد خوزستان خودش را به رده دوم برساند. در غیر این صورت، جایگاه آبی‌پوشان متزلزل‌تر از گذشته خواهد شد. بنابراین، مسیر رقابتی امروز استقلال با پیکان سخت و خطرناک خواهد بود.

نتایج بازی‌های روز گذشته به شرح زیر است:

استقلال هنوز با تیم‌های فولاد خوزستان، گل‌گهر سیرجان، پرسپولیس و … بازی نکرده و اگر می‌خواهد مدعی بماند باید در دیدارهای اینچنینی مثل بازی با پیکان نتایج لازم را بگیرد تا خودش را آماده مصاف با دیگر تیم‌های مدعی کند. در مجموع، سه امتیاز بازی با پیکان از نان شب برای آبی‌پوشان واجب است تا آنها فاصله یک امتیازی‌شان با پرسپولیس را حفظ کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم‌های فوتبال استقلال و پیکان از ساعت 19 امروز (سه‌شنبه) در آخرین بازی هفته پنجم لیگ برتر با قضاوت موعود بنیادی‌فرد در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.

نساجی مازندران 2 – مس کرمان صفر
آلومینیوم صفر – تراکتور 2
هوادار یک – پرسپولیس 3
ذوب‌آهن یک – سپاهان یک
گل‌گهر یک – ملوان صفر
صنعت نفت آبادانی یک – نفت مسجدسلیمان 2
فولاد صفر – مس رفسنجان صفر

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2770053