✅موضوع: قهرمانی تیم زنده یاد بامری در رقابتهای فوتسال دسته دو استان

🔴 مسابقات فوتسال دسته دو استان با شرکت ۶ تیم (زنده‌یادبامری بیرجند-ستارگان بیرجند- فردوس – شادروان خراسانی سرایان-رویال هلدینگ سرایان-دهیاری شهرک امام بشرویه) در قالب دو گروه سه تیمی درشامگاه دوشنبه یکم مردادماه در دفتر هیأت فوتبال استان با حضور سرپرستان تیمها و مسئولان اجرایی مسابقات قرعه کشی شد و رسماً از صبح چهارشنبه سوم مردادماه به میزبانی شهرستان فردوس و در سالن پیام نور این شهرستان آغاز شد.

◀️ پس از برگزاری ۱۰ مسابقه طی سه روز و عبور ۴۹ گل از خط دروازه‌ها در نهایت تیمهای :
🥇زنده یاد بامری بیرجند
🥈رویال هلدینگ سرایان
🥉شادروان خراسانی سرایان (آیسک)
توانستند مقامهای اول تا سوم این رقابتها را کسب کنند.

◀️این رقابتها که در دور جدید فعالیت کمیته فوتسال استان(ازسال۱۳۹۴تاکنون) دومین دوره خود را سپری میکند،خوشبختانه از سطح کیفی بسیار مطلوبی برخوردار بود. این موضوع در حالیست که رقابتها بدون حضور هیچ کدام از بازیکنان حاضر در لیگ دسته یک فوتسال و همچنین هیچ یک از بازیکنان فعال درفوتبال استان برگزارشد که این مسئله به نوبه خود نشانگر ظرفیت مناسب فوتسال شهرستانهای استان است.

❇️درخصوص تیم های برتر این مسابقات می‌باید یادآور شویم که همانگونه که در دستورالعمل برگزاری مسابقات عنوان شده، چنانچه این تیم‌ها بتوانند ضوابط مورد نظرکمیته فوتسال را رعایت نموده و با ایجاد یک ساختارحقوقی و قانونی در قالب باشگاه فعالیت خود را در فوتسال استان ادامه دهند، قطعا جزو تیمهای شرکت کننده در لیگ دسته یک فوتسال استان در فصل ۹۸-۹۷ خواهند بود.

📶البته جزییات بیشتر این موضوع طی روزهای آینده رسماً به شهرستانها ابلاغ خواهد شد تا با یاری خداوند و همت همه خانواده فوتسال استان بتوانیم لیگ دسته یک فوتسال استان در فصل ۹۸-۹۷ را با کیفیت هرچه بیشتر برگزار نماییم

💯هیأت فوتبال استان خراسان جنوبی
_______________
⚽️Channel |@skhfootball