قربانی: کار کردن با کی روش یک کلاس بزرگ برای من بود/ سپاهان باید صدرنشین لیگ برتر شود- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

وی در ادامه همچنین خاطر نشان کرد: کی‌روش در دنیای فوتبال یک مربی بزرگ است و خیلی خوشحالم که چند روز در تمرینات با این مربی کار کردم. واقعاً فکر نمی‌کردم او چنین شخصیت بزرگی داشته باشد و برایم جالب بود که حتی کی‌روش از کوچک‌ترین نکات هم برای آموزش دادن به بازیکنان عبور نمی‌کرد.

قربانی در مورد عملکرد تیم سپاهان در 11 هفته گذشته و قرار گرفتن این تیم در رده چهارم جدول بیان کرد: تیم ما شایسته قرار گرفتن در رده چهارم نیست و بعد از شروع مجدد بازی‌ها باید به صدر جدول برگردیم. این چیزی است که هواداران و ما می‌خواهیم.

 

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2804567

محمد قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم درباره اردوی تیم ملی و حضورش در تمرینات تیم بزرگسالان گفت: اردوی بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و کارلوس کی‌روش نسبت به بازیکنان جوان فوتبال ایران لطف داشت و اجازه داد با تیم ملی تمرین کنیم. من قرار بود در بازی دوستانه با نیکاراگوئه وارد زمین شوم، ولی در نهایت تشخیص کی‌روش این بود که تعویض دیگری صورت بگیرد. من این شانس را داشتم که در دقیقه 65 وارد زمین شوم، ولی قطعاً باید به تصمیم کی‌روش احترام گذاشت.

هافبک تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه امیدواری زیادی برای حضور در اردوهای بعدی تیم ملی دارد، اظهار داشت: طبیعتاً در پست من بازیکنان بسیار بزرگی حضور داشتند که به جام جهانی رفتند، ولی من امیدوارم که بتوانم در جام ملت‌ها عضو تیم ملی ایران باشم.