قاسمی: امسال همه ذوب‌آهنی متفاوت را خواهند دید/ بهترین تصمیم این بود که بمانم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

مدافع میانی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با ابراز خرسندی از ماندن در این تیم گفت: من پیشنهاد داشتم، ولی نمی‌خواستم تیمم را عوض کنم. از بازی در ذوب‌آهن احساس خوبی دارم و بهترین تصمیم هم این بود که بمانم و دوباره با آقای تارتار کار کنم. تمام هدف ما این است که یک فصل خوب را برای ذوب‌آهن رقم بزنیم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: نیم‌فصل اول لیگ سال قبل چندان برای ذوب‌آهن خوب نبود و البته باید این را هم در نظر گرفت که اشتباهات داوری و بدشانسی هم باعث شد تا چند امتیاز حساس از دست بدهیم، ولی در مجموع نتایج بدی نگرفتیم. برای فصل جدید هم تغییرات زیادی نداشتیم و چند بازیکن هم جذب کردیم. مسئله ثبات از هر چیزی مهمتر است و فکر می‌کنم در فصل آینده همه ذوب‌آهنی متفاوت را خواهند دید.

 

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2747934

آرمان قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال ذوب‌آهن برای حضور در فصل آتی لیگ برتر اظهار داشت: تیم ما هم مانند دیگر تیم‌ها تمرینات آماده‌سازی را پشت سر می‌گذارد تا با بهترین شرایط در لیگ حاضر شویم. تا شروع لیگ هم باید چند بازی دوستانه انجام دهیم و از لحاظ هماهنگی و آمادگی بدنی به شرایط خوبی برسیم. خوشبختانه شرایط خوبی داریم و امیدوارم فصل خوبی را رقم بزنیم.