قادری: کار کردن با مازیار زارع لذت بخش است/ ما به سقوط فکر نمی کنیم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

محمد قادری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره نتایج خوب ملوان بندر انزلی در دو هفته اخیر گفت: بعد از باخت به پرسپولیس دو نتیجه خوب گرفتیم که تراکتور را در تبریز متوقف کردیم و تیم خوب فولاد را هم در زمین خودمان شکست دادیم. تراکتور و فولاد جزو تیم‌های پرمهره لیگ برتر هستند، ولی خدا را شکر در مصاف با آنها نتایج خوبی گرفتیم و برای ادامه لیگ امیدوارتر شدیم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2800418

 

وی در مورد اینکه آیا خطر سقوط به لیگ دسته اول ملوان را تهدید نمی‌کند، اظهار داشت: ما به هیچ عنوان به سقوط فکر نمی‌کنیم، چون تیم خوبی داریم. ملوان خوب فوتبال بازی می‌کند و حتی در روزهایی که شکست خوردیم، اطمینان داشتیم به روزهای خوب گذشته برمی‌گردیم. در چند بازی هم واقعاً بدشانسی آوردیم در غیر اینصورت بیشتر امتیاز می‌گرفتیم.

قادری راجع به کار کردن با مازیار زارع هم یادآور شد: زارع مربی بسیار خوبی است و از همه مهمتر اینکه انسانی خوب که کار کردن با او واقعاً لذت‌بخش است.

هافبک تیم فوتبال ملوان بندر انزلی در پاسخ به این پرسش که «چرا ملوان در چند بازی نتایج ضعیفی گرفته است؟»، تصریح کرد: نمی‌توانم دلیل خاصی بیاورم. ملوان بعد از چند سال دوباره به لیگ برگشته و طبیعی است که برای به دست آوردن شکل واقعی خود نیاز به زمان داشته باشد. اکثر تیم‌هایی که تازه به لیگ برتر می‌آیند چنین شرایطی دارند.