قادری: در تراکتور هیچ بازیکنی با بردیف اختلاف نداشت- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

آرش قادری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره انتخاب پاکو خمس به‌عنوان سرمربی جدید تراکتور گفت: تراکتور در این سال‌ها با تغییرات متعدد در کادر فنی مواجه شده است و من معتقدم که این تغییرات برای هیچ تیمی خوب نیست. طبیعتاً بازیکنان وقتی یک مربی جدید به تیم می‌آید تا چند ماه به زمان نیاز دارند تا با تفکرات آن مربی هماهنگ شوند و اگر قرار باشد دوباره تغییری صورت بگیرد کار سخت خواهد شد.

قادری راجع به جدایی بردیف از تراکتور و اینکه می‌گویند برخی از بازیکنان این تیم به‌دلیل رفتارهای بردیف رابطه خوبی با این مربی نداشتند، خاطرنشان کرد: ما در آخرین روز اردوی ترکیه متوجه شدیم که ایشان قرار است از هدایت تیم استعفا کند. بردیف مربی خوبی است و در کارش بسیار جدی است. در ضمن باید بگویم که هیچ‌کدام از بازیکنان ما با این مربی مشکل یا اختلاف نداشتند.

قادری درباره اینکه آیا تراکتور را می‌توان در بین مدعیان قهرمانی قرار داد، اظهار داشت: رسیدن به قهرمانی در لیگ امسال بسیار سخت است، ولی تلاش می‌کنیم تا نتایجی بگیریم که در شأن تراکتور باشد.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2819326

وی در ادامه افزود: شناخت من از سرمربی جدید تراکتور در حد اطلاعاتی است که رسانه‌ها در مورد آقای خمس نوشته‌اند. او جزو مربیانی است که در لیگ مطرح اسپانیا فعالیت داشته و قطعاً مربی باتجربه‌ای است. من امیدوارم با حضور این مربی بتوانیم نتایج خوبی بگیریم و مسیر پیشرفت‌مان را به بهترین شکل جلو ببریم.