قادری: اگر می خواهیم مدعی باشیم باید سپاهان را ببریم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2788926

مدافع تراکتور درباره دیدار تیمش مقابل سپاهان در هفته دهم لیگ برتر گفت: سپاهان جزو تیم‌های باکیفیت لیگ است، ولی ما اگر می‌خواهیم مدعی قهرمانی باشیم باید رقیبان مستقیم‌مان را شکست بدهیم. ما پرسپولیس را در ورزشگاه آزادی شکست دادیم و مطمئناً این بار برای شکست دادن سپاهان به اصفهان خواهیم رفت.

وی در مورد انتقاد بردیف از بازیکنان تراکتور تأکید کرد: ما در دقایقی از بازی تمرکزمان را از دست دادیم و از حریف عقب افتادیم، ولی بچه‌ها تلاش کردند تا نتیجه را عوض کنیم. وقتی بازیکنان اشتباه می‌کنند سرمربی هم حق دارد ناراحت شود.

قادری در ارتباط با اینکه آیا می‌توان تراکتور را جزو مدعیان قهرمانی دانست خاطر نشان کرد: ما تیم خوبی داریم و در این هفته‌ها نتایج خوبی گرفتیم. مطمئناً تراکتور جزو مدعیان قهرمانی است، ولی باید بازی به بازی جلو برویم.

آرش قادری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی تیمش برابر نفت مسجدسلیمان گفت: بازی سختی را پشت سرگذاشتیم و با وجود اینکه از حریف عقب افتادیم، اما در نهایت این مسابقه پایان خوشی برای ما داشت. گرفتن سه امتیاز بسیار مهم بود، ولی نباید از بازی خوب نفت مسجدسلیمان هم به سادگی عبور کنیم.