فیروزی: مقابل سپاهان به سختی 11 نفر شدیم/ صنعت نفت با کریمی تک رقمی می شود- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

 

وی با اشاره به اینکه در فوتبال روز دنیا باید از کوچکترین فرصت بهترین استفاده را کرد، گفت: در بزرگترین تیم‌های دنیا هم می‌بینیم که بازی از خط دروازه شروع می‌شود و همه بازیکنان از خط دروازه تا مهاجمان، باید به تیم کمک کنند تا تلاش یک تیم به ثمر بنشیند. تفاوت ما با سپاهان هم در همین زمینه بود. سپاهانی‌ها توپ را خیلی خوب به گردش در می‌آوردند و دو گل هم به ثمر رساندند، اما هر چقدر هم خوب بازی کنید وقتی نتیجه نداشته باشد، فایده‌ای ندارد. صنعت نفت فاقد بازیکن طراح است، کسی که جلوی خط دفاعی توپ را بگیرد و تیم را به جلو ببرد. در سال‌های گذشته در فوتبال ما بازیکنانی مثل علی کریمی در استقلال و مهدی کیانی در دوره اولی که در تراکتور بازی می‌کرد، این نقش را داشتند. آنها خیلی خوب جلوی مدافعان تیم خود توپ را در اختیار می‌گرفتند و مهاجمان‌شان را صاحب توپ و موقعیت گلزنی می‌کردند، اما ما در صنعت نفت چنین بازیکنی را در اختیار نداریم.

سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت آبادان افزود: در نیمه اول مقابل سپاهان خوب بازی نکردیم و با شروع نیمه دوم هم با صحبت‌های کادر فنی می‌خواستیم به گل برسیم که متأسفانه گل خوردیم. در ادامه بازی هم، تلاش کردیم و نمایش خوبی داشتیم و می‌خواستیم نتیجه را تغییر دهیم که در وقت‌های اضافی گل دوم را هم دریافت کردیم و نتیجه را واگذار کردیم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2788037

«یکی از ضعف‌های تیم ما در این فصل این است که در نیمه اول خوب بازی نمی‌کنیم.»، فیروزی با بیان این جمله خاطر نشان کرد: ما در 9 هفته گذشته در اکثر بازی‌ها در نیمه اول به هیچ وجه خوب بازی نکردیم و دلیل آن را نمی‌دانم. در بازی با پرسپولیس، ملوان، هوادار و … ما در نیمه اول بازی خوبی انجام ندادیم، در حالی که در نیمه دوم تیم متفاوتی شدیم و بازی به مراتب بهتری انجام داده‌ایم. مقابل سپاهان هم همین‌طور بود. در نیمه دوم خوب بازی کردیم و پس از گل اول سپاهان هم درصدد زدن گل تساوی بودیم که این اتفاق نیفتاد.

وی ادامه داد: ما در این شرایط مقابل تیمی قرار گرفتیم که به هیچ وجه قابل مقایسه با آنها نبودیم. سپاهان در زمین و روی نیمکت بازیکنانی در اختیار داشت که هیچ تفاوتی با هم نداشتند. حتی نفرات خارج از لیست 18 نفره سپاهان بازیکنان خوبی هستند که چیزی کمتر از نفرات اصلی‌شان ندارند. سپاهان تیمی است که فوتبال مالکانه‌ای انجام می‌دهد و متأسفانه مقابل آنها اگر مرتکب اشتباه شوید جریمه خواهید شد. سپاهان از همه لحاظ همه چیز داشت و ما در بدترین شرایط خودمان بودیم و به سختی توانستیم 11 نفر شویم.

علی فیروزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره شکست خانگی صنعت نفت مقابل سپاهان اظهار داشت: در بازی با سپاهان شرایط سختی داشتیم. ما به سختی مقابل سپاهان 11 نفر شدیم. چند بازیکن ما دچار مصدومیت و سرماخوردگی شده بودند که نتوانستیم از آنها در بازی روز پنجشنبه استفاده کنیم. از بازیکنی مثل طالب ریکانی که کاپیتان تیم ماست به زور آمپول توانستیم در نیمه دوم استفاده کنیم.

سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت در پاسخ به این سؤال که «فیروز کریمی قول رتبه تک رقمی برای تیم صنعت نفت در پایان فصل را داده است. آیا او می‌تواند با صنعت نفت به موفقیت برسد؟»، خاطر نشان کرد: فیروز کریمی سه بازی است که در کنار تیم ماست. هر مربی باید زمان داشته باشد تا خواسته‌هایش را در تیمش پیاده کند. کریمی در هر تیمی که کار کرده موفق بوده است و ما هم امیدواریم که در صنعت نفت به موفقیت برسد. فاصله تیم‌ها در جدول خیلی نزدیک است و یک مساوی می‌تواند تغییراتی را در رتبه تیم‌ها ایجاد کند. ان‌شاءالله تیم ما از این شرایط خارج می‌شود و با فیروز کریمی در پایان فصل در رتبه‌ای تک رقمی قرار می‌گیرد.