فواید بارفیکس و نحوه انجام صحیح آن | takdoo-تکدو

هنگام خرید بارفیکس میزان تحمل وزن و قطر آن، همچنان جنس و مواد اولیه استفاده شده بسیار مهم است. توصیه ما به شما این است که از برند معتبر و مطمئنی خرید کنید. ما در گروه تن‌زیب محصولاتی را تولید می‌کنیم که هم از کیفیت آن مطمئنیم ، و هم خدمات پشتیبانی و ضمانت را به مشتریان خود می‌دهیم. یکی از اصلی‌ترین عضلات درگیر در حین انجام حرکت، عضلات جلوبازوی شماست.

حرکت دوم: بدن کمان هالتر

بهتر است، تمرینات خود را متنوع کنید و فقط به یک نوع از حرکت بارفیکس بسنده نکنید. پاهایتان را کاملاً بالا بکشید یا مثلاً دست‌های‌تان را با فاصله بیشتری بگیرید. تعدا بارفیکس زدن شما به سطح تناسب اندام فعلی‌تان بستگی دارد. اگر هر روز بارفیکس را انجام می‌دهید، توصیه می‌کنیم که چند ست بارفیکس را هدف‌گذاری کنید و قبل از رسیدن به ناتوانی عضلانی تمرین را تمام کنید.

بارفیکس

بسته به میزان آمادگی حال حاضر نتیجه گیری لازم است هفته ای ۲-۳ جلسه تمرین بارفیکس با استفاده از روشهای ذکر شده در بالا را داشته باشید. در هر جلسه هم می توان از ۵ تا ۸ ست به صورت ترکیبی استفاده کرد. روش دیگر هم این است که یک جلسه از یک روش استفاده کرده و جلسه بعدی روش دیگری را در برنامه تمرینی خود بگنجانید. دو دسته تی آر ایکس را در دست ها گرفته و با جمع کردن بازو در کنار بدن خودتان را به جلو بکشید. همان طور که از میله بارفیکس آویزان هستید سعی کنید پاهای خود را در حالی که زانوها خم است، بالا بیاورید. از روی میله بارفیکس آویزان شوید، حالا سعی کنید مثل حرکت شراگ، شانه‌های خود را بالا بیاورید.

آرنج‌ها در حین حرکت کاملا خم شوند!

فواید بارفیکس و نحوه انجام صحیح آن | takdoo-تکدو

برخی از این مدل‌ها خانگی هستند و برخی نیز برای باشگاه‌های ورزشی مناسب هستند. در ادامه به برخی از این مدل‌ها اشاره‌ای کوتاه خواهیم داشت. یادتان باشد که هدف از اجرای بارفیکس کارکردن روی عضلات کششی بدن است، بنابراین باید سعی کنید حرکات اضافی بدن را در حداقل ساکن حفظ کنید.

  • اگر در بارفیکس زدن مشکل دارید و می‌خواهید بهتر بارفیکس بزنید، این مطلب را برای شما آماده کردم.
  • تعدا بارفیکس زدن شما به سطح تناسب اندام فعلی‌تان بستگی دارد.
  • با توجه به اینکه در بارفیکس آزادی عمل و تنوع بسیاری وجود دارد، احتمال خطا در انجام نیز زیاد است.

کم کردن وزن می‌تواند به دلیل بیماری ، چاقی و اضافه وزن باشد. وزن کم کردن ممکن است به صورت عمدی و با هدف تناسب اندام صورت پذیرد. همچنین کاهش وزن کنترل شده می‌تواند خطر بیماری‌هایی مانند دیابت ، بیماری‌های قلبی ، فشار خون بالا ، ورم مفاصل و یا بعضی از سرطان‌ها را کاهش دهد. وقتی که به مدیریت وزن خود فکر می کنید ، باید تعادل مناسبی بین تمرین و رژیم غذایی سالم خود برقرار کنید.