فغانی: اگر تفکرات و ساختار عوض نشود با VAR هم مشکلی حل نمی شود- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

فغانی در خصوص لزوم استفاده از سیستم VAR در فوتبال ایران تأکید کرد: وقتی تفکرات و ساختار عوض نشود، مشکلات ما با حضور VAR خواهد بود. اگر تفکرات عوض شود، سیستم VAR می‌تواند کمکی باشد، در غیر این صورت با این رفتارها، با حضور سیستم VAR نیز مشکلات باقی می‌مانند. بیشتر تیم‌ها بازیکنان‌شان جوان هستند و اگر اشتباهی کنند، تبعات زیادی خواهد داشت. داوران نیز جوان شده‌اند و باید شانس قضاوت داشته باشند. به همه داوران نمره قبولی می‌دهم اما هم داور جوان و هم ما اشتباه می‌کنیم. باید به داوران جوان فرصت داده شود.

داور بین‌المللی فوتبال کشورمان در رابطه قضاوت روز گذشته او در دیدار سپاهان و فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته، قرار است هر زمان ایران باشم، در لیگ ایران قضاوت کنم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2767822

وی در مورد اینکه او تنها داور الیت ایران است، تصریح کرد: همه داوران الیت هستند و تنها من و کمک‌هایم لایسنس داریم و در مسابقاتی که سیستم VAR باشد، شرکت خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا فغانی در حاشیه مراسم رونمایی از کاپ جام جهانی اظهار داشت: امیدوارم تیم ملی ایران بتواند در این دوره از بازی‌های جام جهانی به مرحله بعد صعود کند.