فغانپور: موسوی می تواند به کارش در فدراسیون فوتبال ادامه بدهد/ نیازی به پول های بلوکه شده نداریم!- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

فغانپور در واکنش به پرسش عجیبی در مورد پرونده مارک ویلموتس بیان کرد: این پرونده بسته شد.

وی در مورد وضعیت نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال تصریح کرد: موسوی در سه جلسه از جلسات رسمی هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال حضور نداشت و اگر در چهار جلسه (متوالی) نباشد، از سمت خود عزل می‌شود. او در برخی از جلسات به‌صورت آنلاین شرکت کرد و در نشست شنبه هم حاضر شد. موسوی از لحاظ اساسنامه فدراسیون، مشکلی برای حضور در هیئت رئیسه ندارد.

فغانپور در این مورد که گفته شد فدراسیون فوتبال نتوانست مبلغ لازم برای اعتراض به حکم فوق را پرداخت کند، اظهار داشت: در آن مقطع، هزینه دادرسی را در اختیار نداشتیم تا پرداخت کنیم و به همین دلیل، تجدیدنظرخواهی ما وارد نشد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، صفی‌الله فغانپور درباره اینکه گفته شد سیده شهره موسوی نایب رئیس فدراسیون فوتبال اجازه حضور در ساختمان فدراسیون را ندارد، اظهار داشت: او یکی از اعضای هیئت رئیسه است و مطابق قوانین اساسنامه فدراسیون فوتبال، تا زمانی که موسوی حکمی قطعی نداشته باشد، می‌تواند به کارش ادامه بدهد.

مشاور حقوقی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این پرسش که آیا پرونده باز موسوی مانع فعالیت وی در این فدراسیون می‌شود یا خیر،‌ خاطرنشان کرد: پرونده باز برای تعیین صلاحیت مهم است. حالا که موسوی یکی از اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال است، تنها حکم قطعی مانع حضور او می‌شود.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2801265

وی در مورد اظهارات مقامات فدراسیون فوتبال راجع به مذاکره با جانی اینفانتینو برای دریافت پول‌های بلوکه شده ایران در فیفا گفت: نیاز به این پول نداریم! اگر نیاز داشته باشیم، آنها نیاز ما را برآورده می‌کند. فدراسیون وضعیت اقتصادی خوبی دارد.

مشاور حقوقی فدراسیون فوتبال درباره وضعیت پرونده حقوقی میان این فدراسیون و شرکت شستا که منجر به مصادره شدن ساختمان فدراسیون فوتبال شد،‌ عنوان کرد: اکنون در شرف رسیدگی به این پرونده هستیم و نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه نوشتیم. اگر او دستورات جدیدی صادر کند و مجدداً به این پرونده رسیدگی شود، ان‌شاءالله موفق خواهیم شد.