علیزاده: زکی پور 2 سال در گل گهر بود و کاشته ها را بیرون می زد!/ داور یک یا دو پنالتی برای ما نگرفت- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

علیرضا علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره دیدار گل‌گهر سیرجان مقابل سپاهان اصفهان که به تساوی 2-2 انجامید، اظهار داشت: این یکی از بهترین بازی‌های چند سال اخیر لیگ برتر بود؛ یک دیدار کلاسیک و هیجان‌انگیز که خیلی‌ها از تماشای آن لذت بردند. هر دو تیم فرصت‌های زیادی در این بازی داشتند. به نظرم داور یک یا دو پنالتی برای گل‌گهر نگرفت و در این مورد ضرر کردیم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2765198

علیزاده در مورد گلی که در دقایق پایانی به ثمر رساند، عنوان کرد: همه بچه‌ها زحمت کشیدند و کار خاصی انجام ندادم. امیدوارم در بازی‌های بعدی هم به گل‌گهر کمک کنم.

وی در بخش دیگری از اظهاراتش تصریح کرد: ما برای پیروزی به میدان آمدیم، اما تمرکزمان در نیمه اول پس از دریافت گل به هم ریخت و گل دوم سپاهان نیز کارمان را سخت‌تر کرد. با این حال هرگز برای جبران نتیجه ناامید نشدیم و خدا را شکر تدابیر کادر فنی و زحمات بازیکنان نتیجه داد. نباید فراموش کنیم که سپاهان تیمی قدرتمند است و جزو مدعیان اصلی قهرمانی محسوب می‌شود.

هافبک گل‌گهر سیرجان راجع به درخشش میلاد زکی‌پور، همبازی سابقش با پیراهن سپاهان به تسنیم گفت: میلاد جلوی ما انگیزه داشت و حتی سرمربی سپاهان هم به این موضوع اشاره کرد. زکی‌پور وقتی در گل‌‌گهر بود، گل نمی‌زد و دو سال در تیم ما کاشته‌ها را بیرون زد! البته این را به شوخی گفتم و برای میلاد آرزوی موفقیت می‌کنم. جالب اینجاست که زکی‌پور در جریان مسابقه، از ما بابت بازی خوبی که انجام داد و گل‌هایی که زد، عذرخواهی کرد.