عزیززاده: نکونام می تواند استقلال را به جایگاه اصلی اش برساند- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

بازیکن پیشین استقلال و سپاهان در خصوص هزینه بالایی که برخی تیم‌ها کرده‌اند، گفت: نمی‌گویم تیم‌ها نباید هزینه کنند ولی بی‌پرده بگویم فوتبال ما دست فوتبالی‌ها نیست. در رده‌های پایه اتفاقات زیادی می‌افتد. عیب فوتبال این است که شایسته‌ها حضور ندارند. اگر چه هزینه‌های هنگفتی در فوتبال ما می‌شود اما خدا می‌داند به جیب چه کسانی می‌رود.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2940689

وی افزود: اگر چه فوتبال قابل پیش‌بینی نیست ولی استقلال با هدایت جواد نکونام امیدوار به کسب نتایج خوب است. فوتبال اسپانیا بالاترین سطح را در دنیا دارد. نکونام سال‌ها در سطح اول این کشور بازی کرده و مطمئناً می‌تواند استقلال را به جایگاه اصلی‌اش برساند. در استقلال مشکلات آنقدر زیاد است که لازم نیست به آنها اشاره کنم. وضعیت کمی آرام شده  و البته تلاش کادرفنی و بازیکنان باعث شده که تیم سر پا بماند. اعضای تیم با این شرایط کار بزرگی کرده‌اند.

حمید عزیززاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شروع تیم فوتبال استقلال در بیست‌وسومین دوره لیگ برتر با برتری 3 بر صفر مقابل صنعت نفت آبادان، گفت: در هفته‌های اول نمی‌توان خیلی نظر داد ولی وقتی استقلال سه گل در آبادان می‌زند یعنی بازی خوبی به نمایش گذاشته است. اگر این تیم را اذیت نکنند، می‌تواند این روند را ادامه دهد. امیدوارم این روند در بازی با ملوان انزلی هم ادامه داشته باشد و آبی‌پوشان بتوانند امتیازهای ابتدای فصل را جمع آوری کنند.