عاشوری: تمام بازیکنان از کار کردن با اوزینیدیس احساس خوبی دارند/ نتیجه خوبی گرفتیم اما مغرور نمی شویم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

وی در مورد گلی که در این بازی به ثمر رساند، تأکید کرد: خوشحالم که فصل را با گلزنی آغاز کردم، ولی این گل نتیجه تلاش بچه‌ها بود. تمام هدف من این است که امسال بتوانم بهتر از فصل گذشته باشم. 

علی‌اصغر عاشوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی تیمش مقابل فولاد در هفته اول لیگ برتر گفت: نتیجه فوق‌العاده‌ای گرفتیم و بابت این موضوع خوشحالم. ما سه گل به فولاد زدیم، ولی نباید فراموش کرد که آنها هم تیم خوبی هستند و در این بازی چند موقعیت داشتند، اما عملکرد محمدرضا اخباری فوق‌العاده بود که چند موقعیت خوب را گرفت و از طرفی مدافعان ما هم روز خوبی را پشت سر گذاشتند. ما سه گل زدیم و دروازه‌مان را بسته نگه داشتیم که این بهترین اتفاق بود. درست است که نتیجه خوبی گرفتیم، ولی هرگز مغرور نمی‌شویم، چون تازه در اول راه هستیم.

عاشوری درباره بازی با پیکان هم یادآور شد: پیکان هم با تغییرات نسبتاً زیادی مواجه شده است و به هیچ عنوان تیم ضعیفی نیست. ما بازی سختی داریم، ولی تلاش می‌کنیم تا نتیجه بگیریم.

عاشوری راجع به کار کردن با اوزونیدیس سرمربی یونانی گل‌گهر تصریح کرد: ما مربی بزرگی داریم و بازیکنان ما چیزهای زیادی از این مربی یاد می‌گیرند. همه بازیکنان از کار کردن با اوزینیدیس احساس خوبی دارند. مطمئناً در مورد این مربی بیشتر خواهید شنید و معتقدم اوزونیدیس یکی از بهترین‌ مربیانی است که به فوتبال ایران آمده است. امیدوارم امسال با این مربی نتایج خوبی بگیریم و در جمع بالانشین‌ها باشیم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2939924