طاهری: برخی می خواستند استقلال را به حاشیه ببرند ولی موفق نشدند- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2837686وی افزود: پس از مسابقه‌ای که در تبریز داشتیم، برخی‌ها سعی کردند برای استقلال حاشیه و مشکل درست کنند. شایعات نادرست و عجیبی هم منتشر شد و معلوم بود برنامه داشتند استقلال را به زعم خودشان به حاشیه ببرند اما این اتفاق نیفتاد. از مدیرعامل باشگاه تشکر می‌کنم که با حمایت درست و به جا از بازیکنان و کادر فنی، باعث بی اثر شدن این برنامه‌ها شد. همچنین از سرمربی و کادر فنی تشکر می‌کنم که با همه توان تلاش کردند تا تیم برای مسابقه با تراکتور در جام حذفی آماده شود. بازیکنان هم همه قدرت خود را به کار گرفتند و ثابت کردند برای موفقیت استقلال از هیچ کاری دریغ نمی‌کنند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: استقلال، مکتب بزرگی، افتخار و باشگاه روزهای سخت است و بزرگانی که از دهه‌های گذشته این پیراهن را به تن داشتند و باعث سربلندی و اعتلای استقلال شدند، اثبات این مسئله هستند. هفته گذشته، هفته سختی بود اما با تلاش، پشتکار، اتحاد و همدلی که در همه ارکان باشگاه و تیم وجود دارد، توانستیم نتیجه مطلوبی در جام حذفی کسب کنیم و حالا هم با همین همدلی و اتحاد به جلو می‌رویم. به عنوان یک‌ استقلالی امیدوارم هرکسی که خودش را علاقه‌مند استقلال می‌داند، حامی تیم باشد و از استقلال حمایت و دفاع کند و جهت آرامش قدم بردارد. استقلال پتانسیل بالایی برای موفقیت دارد و با قدرت و اتحاد جلو می‌رود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بیژن طاهری سرپرست تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با رسانه این باشگاه، اظهار داشت: در حال حاضر استقلال در شرایط مطلوبی قرار دارد و بعد از مسابقه سخت و پیروزی ارزشمندی که مقابل تراکتور تبریز در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی داشتیم، برای دیدار با سپاهان آماده می‌شویم. بازیکنان و کادرفنی روحیه بالایی دارند و همه تلاش‌مان این است که نیم فصل دوم را با تمام قدرت شروع کنیم.