طارمی: هنوز شانس قهرمانی در لیگ برتر پرتغال را داریم/ باید روی کار خودمان تمرکز کنیم- اخبار فوتبال جهان – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو در ادامه در پاسخ به این پرسش که «آیا پورتو هنوز برای قهرمانی در لیگ برتر پرتغال باانگیزه است؟»، اظهار داشت: بله، ما هنوز شانس قهرمانی در لیگ برتر پرتغال را داریم و به اعتقاد من شانس بالایی هم داریم. اگر بتوانیم بازی معمول خودمان را به معرض نمایش بگذاریم، می‌توانیم کاری کنیم. در این بین البته باید ببینیم دیگر تیم‌های مدعی چه می‌کنند اما باید روی کار خودمان تمرکز کنیم و ببینیم چه می‌شود.

طارمی که تا پایان فصل آینده تحت‌قرارداد باشگاه پورتو است، این فصل در 45 بازی برای این تیم پرتغالی به میدان رفته و آمار 25 گل‌زده و 12 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

مهدی طارمی پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی باشگاه پورتو گفت: خیلی خوشحالم، چون ما بازی را بردیم. ما بازی خوبی از خود ارائه دادیم و بازی را کنترل کردیم. ما بازی مدنظرمان را در زمین پیاده کردیم که این برای ما خوب بود. از دقیقه 66 به بعد هم  مجبور شدیم با یک بازیکن کمتر (به خاطر اخراج ایوان مارکانو) به بازی ادامه دهیم اما در یک بازی سخت، فوق‌العاده عمل کردیم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2887729به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال پورتو شب گذشته (یکشنبه) در هفته سی‌اُم لیگ برتر پرتغال موفق شد با نتیجه یک بر صفر از سد میهمان خود بواویشتا بگذرد و به تعقیب بنفیکای 77 امتیازی ادامه دهد. شاگردان سرجیو کونسیسائو که در بازی‌های اخیر خود روند خوبی را در پیش گرفته‌اند، با گل 3 امتیازی دقیقه 59 مهدی طارمی از روی نقطه پنالتی، 73 امتیازی شدند و جایگاه خود در رده دوم جدول رده‌بندی را استحکام بخشیدند.

طارمی 30 ساله در پایان این پرسش را که «آیا فکر می‌کنید که حمایت هواداران‌تان در این مقطع از فصل مهم است؟»، خاطرنشان کرد: حتماً همین‌طور است. هواداران ما همیشه کمک زیادی به ما می‌کنند، به همین خاطر قدردان آنها هستیم. ما می‌خواهیم آنها همین‌طور به حمایت از ما تا آخرین لحظه ادامه دهند.