صادقی: نباید فریب شرایط نفت مسجدسلیمان را بخوریم/ کلین شیت ها فقط برای من نیست- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2830267

وی در مورد شکست‌ناپذیری ملوان در چند بازی گذشته تأکید کرد: مطمئناً شرایط تیم ما بهتر شده است و باید بگویم که در بازی‌های ابتدای فصل تمرکز لازم را نداشتیم. خوشبختانه حالا اعتمادبه‌نفس بازیکنان بیشتر شده است و خوشحالم که روند خوبی را پشت سر می‌گذاریم.

 

دروازه‌بان تیم فوتبال ملوان بندر انزلی درباره بازی با نفت مسجدسلیمان در هفته پانزدهم گفت: ما به‌هیچ عنوان نباید فریب شرایط این تیم را بخوریم و هر بازی داستان‌های خاص خودش را دارد. مطمئنم بازی آسانی نداریم و باید با انگیزه بالا بازی کنیم تا در آخرین بازی نیم‌‌فصل سه امتیاز را بگیریم.

ایمان صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تساوی بیرون از خانه تیمش برابر مس کرمان گفت: بازی سختی در پیش داشتیم، ولی نسبت به شرایط فنی تیم حریف آگاهی کامل داشتیم و در نهایت یک امتیاز بیرون از خانه گرفتیم که این برای ما بد نیست. چند فرصت خوب هم برای گلزنی داشتیم که می‌توانستیم حتی برنده از زمین بیرون بیاییم.

صادقی راجع به کلین‌شیت‌هایش در چند بازی گذشته تصریح کرد: گل نخوردن برای هر دروازه‌بانی خوشحال‌کننده است و من هم دوست دارم در هر بازی بهترین عملکرد ممکن را داشته باشم. البته کلین‌شیت‌ها فقط برای من نیست و بقیه بازیکنان هم کمک می‌کنند تا گل نخوریم.