شیرهای صنعتی آوند شیرهای صنعتی آوند | کسری ساران

شیر پروانه ای ویفری از دو سوراخ بالا و دو سوراخ پایین به فلنج متصل می شود. سیت شیر پروانه ای ویفری، آسیپ پذیرترین نقطه شیر پروانه ای می باشد که در طول مدت نیاز به تعویض دارد. مجرابند شیر گوه ای همانطور که از اسمش مشخص می باشد مثل گوه می باشد.

  • تولید شیر پاستوریزه سالم و غنی مستلزم اجرای روند متحد و هماهنگ دستگاه ها، تجهیزات و کارکنان شیرآلات صنعتی در شیراز می باشد.
  • هایپر صنعت فامکو به دلایل مختلف در هیچ کجای ایران نمایندگی نداشته و کلیه اجناس از طریق دفتر تهران به سراسر ایران ارسال خواهد شد.
  • JC Valves یک شرکت چند ملیتی است که در تولید شیرآلات صنعتی تخصص دارد.
  • VAG علاوه بر تولید شیرهای دروازه ای، شیرهای توپی، شیرهای پروانه ای و سایر شیرها را نیز تولید می کند.
  • والویتالیا با بیش از 100 سال تجربه یکی از بزرگترین تولیدکنندگان شیرآلات صنعتی در جهان است.
  • یعنی بعد از گرم شدن، شيرخام و کامل به دو فاز، شیر بدون چربی و خامه که دارای درصد چربی ثابتی است، تقسیم میشود.

علاوه بر فناوری اتصالات، مجموعه ما شامل طیف گسترده ای از فناوری درایو و اتوماسیون نیز می شود. بنابراین، در Bray، راه حل های کامل سفارشی را دریافت می کنید – همه از یک منبع.

تانک و فیلر اسپتیک

شیرهای صنعتی آوند شیرهای صنعتی آوند | کسری ساران

این تجهیزات فعالیت‌های لبنی معروفی مانند تولید، فرآوری شیر، ذخیره سازی، پاستوریزه کردن، حمل و نقل و بسته‌بندی را انجام می‌دهند. کارخانه‌های لبنی از تجهیزاتی مانند خطوط کل فرآیند، مبدل‌های حرارتی صفحه، مبدل‌های حرارتی لوله‌ای، سیستم‌های تبخیر، تجهیزات دمای بسیار بالاتر، ظرف شیر خامه گیر، کره گیرها، مخازن شیر ذخیره سازی و میکسرها استفاده می‌کنند. برای تولید فراورده های لبنی، شیر از دامداری یا مرکز جمع آوری به کارخانه منتقل میشود. شیرخام به وسیله بشکه یا بیدون و یا تانکرهای عایق حرارت به کارخانه حمل میشود.

پرفروش ترین شیرآلات صنعتی ایرانی در بازار

تولیدکنندگان بزرگ و کوچک صنایع فراورده‌های لبنی به دلیل مسئولیت‌های
ملی و  بین المللی با هدف تولید شیر و فراورده‌های لبنی ایمن در
حال فعالیت هستند. آن‌ها به تولید محصولات با کیفیت بالا، ایمن و منطبق با
استانداردهای ملی و بین المللی اقدام می‌کنند. این اتفاق از شیوع بیماری‌های ناشی
از غذا در جامعه جلوگیری کرده و به سلامت آن‌ کمک می‌کند. از جمله مهم ترین ولوهای تنظیم جریان می توان به شیر کروی، سوزنی، پروانه ای، توپی، سماوری و غیره اشاره کرد. همچنین ولو های قطع و وصلی شامل شیر کشویی، سماوری، پیستونی، پروانه ای و شیر توپی می باشد.

شیر معمولاً در مزرعه در دمای 39 درجه فارنهایت یا سردتر به مدت حداکثر 48 ساعت نگهداری می‌شود. کاسه‌ها و سیلوها هم زده می‌شوند تا مطمئن شوند که کل حجم سرد بماند و چربی شیر از شیر جدا نشود. پس از جمع آوری شیر، مخازن ذخیره‌سازی و لوله‌های فولادی ضد زنگ قبل از اینکه دامدار دوباره شیر بگیرد، کاملا تمیز می‌شوند. شیر خام کامل (چربی نگرفته) در تانک های بزرگی که گنجایش آنها از ۲۵۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰۰ لیتر متفاوت است، ذخیره می شود. در صورتی که شیر دریافتی کارخانه زیاد باشد، می توان علاوه بر تانکها، از سیلوهای کوچک در داخل ساختمان کارخانه نیز استفاده کرد.

تولید