شهبازیان: استقلال 3 امتیازی مهم گرفت اما شبیه تیم های قهرمان بازی نمی کند- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

سبو شهبازیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره برتری یک بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل صنعت نفت آبادان در هفته سیزدهم لیگ برتر، اظهار داشت: سه امتیاز در این شرایط که تیم‌های بالای جدول نزدیک به هم هستند، اهمیت زیادی داشت. نفت تیم ریشه‌داری است و استقلال در خانه این تیم توانست با گرفتن سه امتیاز خودش را به صدر جدول برساند. این سه امتیاز به لحاظ روحی و روانی به تیم کمک می‌کند. گرفتن امتیاز در آبادان خیلی سخت است، چون صنعت نفت در زمین خودش برابر تیم‌هایی مثل استقلال خوب بازی می‌کند.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2826915

وی با اشاره نمایش آبی‌پوشان در این دیدار تصریح کرد: استقلال در دربی هم خوب بازی نکرد. وقتی آبی‌پوشان گل دوم را به پرسپولیس زدند، عقب کشیدند و دفاع کردند. به نظرم، دربی جالبی نبود و دو تیم به تساوی رضایت داشتند. انتظار داشتم استقلال رفته رفته بهتر شود، ولی در بازی با نفت بازی خوبی از این تیم ندیدم. تیمی که در صدر جدول قرار دارد باید رفته رفته بهتر شود و فوتبالی بازی کند که تماشاگرپسند باشد. کاری به بازی‌های دیگر لیگ ندارم که چه کیفیتی دارد و بیشتر دوست دارم درباره استقلال صحبت کنم و این تیم نمایشی تهاجمی داشته باشد.

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال در پایان خاطرنشان کرد: استقلال برای اینکه به قهرمانی برسد، باید بهتر از این بازی کند، نه اینکه هوادارانش نگران باشند تیم با پنالتی بازی را ببرد. به‌عنوان کسی که استقلال را دوست دارد، اعتقاد دارم استقلال باید شبیه تیم‌های قهرمان بازی کند و دلخوش به برتری‌های حداقلی نباشد.