شریفات: نبردن در 9 بازی دلیلی بر ضعف آلومینیوم نیست/ هدف ما کسب رتبه هفتمی است- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

هافبک تیم فوتبال آلومینیوم در پاسخ به این پرسش که کدام تیم در لیگ امسال قهرمان خواهد شد، اظهار داشت: در سال‌های گذشته خیلی راحت قهرمان را پیش‌بینی می‌کردم و حتماً درست از آب درمی‌آمد، ولی امسال نمی‌توانم پیش‌بینی کنم و معتقدم که شانس هر سه مدعی برای قهرمانی برابر است.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2887189

اسماعیل شریفات در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد وضعیت آلومینیوم و اینکه آنها در 9 بازی گذشته‌اش در لیگ برتر و جام حذفی موفق به کسب پیروزی نشده‌اند، گفت: این درست است که در دیدارهای اخیر بازی برنده نشدیم، ولی این دلیلی بر ضعف تیم ما نیست. در این 9 بازی فقط به استقلال باختیم و فکر می‌کنم در آن بازی هم می‌توانستیم بازنده نباشیم. شما باید این را در نظر بگیرید که ما مقابل تیم‌های پرقدرتی مثل سپاهان، پرسپولیس و تراکتور بازی را نباختیم. 

وی ادامه داد: قبول دارم اگر به جای این همه مساوی چند برد به دست می‌آوردیم و چند بازی را می‌باختیم از لحاظ امتیازی شرایط بهتری داشتیم، ولی الان جایگاه بدی در جدول نداریم. تمام هدف ما این است که بتوانیم رتبه هفتمی را به دست بیاوریم و با شرایط خوبی لیگ را به پایان برسانیم.

شریفات در پایان تصریح کرد: ما امسال نتایج خوبی در لیگ گرفتیم و باید بضاعت تیم را هم در نظر گرفت. مطمئناً با حفظ نفرات امسال و اضافه شدن چند بازیکن می‌توان تیم پرقدرتی را برای فصل آینده آماده کرد و باشگاه هم در این زمینه اقدامات خودش را آغاز کرده است.