شباب الاهلی، استقلال را تهدید به شکایت کرد/ “پول انتقال قایدی را بدهید”- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

باشگاه کورتریک بلژیک نیز برای قسط سوم پول رضایت‌نامه محمد نادری، بازیکن سابق استقلال مبلغ 105 هزار دلار طلب دارد. ظاهراً این پول در گذشته پرداخت شده بود ولی مشکلاتی در انتقال آن به وجود آمده که هنوز حل نشده است. استقلال در این پرونده به نادری نیز نامه‌های اخطارآمیزی داده که پول‌های دریافتی به او که بخشی از آنها مربوط به باشگاه کورتریک است، را به این باشگاه بازگرداند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، باشگاه استقلال در ماه‌های اخیر درگیر پرونده بدهی به آندره‌آ استراماچونی، سرمربی ایتالیایی پیشین خود است و اکنون خبر می‌رسد که مدیران این باشگاه درگیر پرونده جدیدی شده‌اند.

چند روزی است که از زمان پرداخت قسط اول گذشته و باشگاه شباب الاهلی در نامه‌ ارسالی خود به استقلال، تهدید به شکایت کرده است. زمان واریز قسط دوم در راه است. اگر قیمت درهم را نزدیک 9 هزار تومان در بازار آزاد در نظر بگیریم باید حدود 900 میلیون تومان به باشگاه شباب الاهلی پرداخت کنند. در صورتی که استقلال نتواند مطالبات شباب الاهلی را پرداخت کند هم با پرونده شکایت جدیدی در فیفا روبه‌رو می‌شود و هم احتمال دارد باشگاه اماراتی خواهان بازگشت قایدی شود.

پرونده آندره‌آ استراماچونی نیز همچنان باز است و هفته آینده مهلت پرداخت مطالبات این مربی نیز به پایان می‌رسد. در صورتی که استقلال نتواند یک میلیون و 600 هزار یورو از مطالبات استراماچونی را پرداخت کند، فیفا در اولین اقدام خسارت در تأخیر را برای این باشگاه در نظر می‌گیرد و اگر پنجره نقل‌وانتقالات باز باشد، آن را می‌بندد. مرحله بعدی، تهدید به کسر از امتیاز خواهد بود.

پرونده بعدی مربوط به لئاندرو پادوانی، مدافع برزیلی پیشین استقلال است. اگر چه دادگاه CAS درخواست غرامت 9 میلیون دلاری پادوانی را رد کرد، اما باشگاه استقلال باید هر چه زودتر مطالبات 100 هزار دلاری او را بپردازد.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2792397

باشگاه شباب الاهلی امارات در نامه‌ای به باشگاه استقلال اخطار داده در صورتی که قسط اول انتقال مهدی قایدی به این تیم پرداخت نشود به فیفا شکایت خواهد کرد. مدیران قبلی این باشگاه برای انتقال قرضی قایدی به استقلال با شباب الاهلی توافق کرده بودند مبلغ هزار درهم پول رضایت‌نامه را در دو قسط 500 هزار درهمی به این باشگاه پرداخت کنند.