شاه محمدی: چرا پرسپولیس رضاییان را از دست داد تا به تیم رقیب برود؟- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

وی افزود: مسئله مهم دیگر در پرسپولیس مربوط به مهدی ترابی است. او هر وقت در اوج بوده بیشترین کمک را به پرسپولیس کرده ولی در چند بازی در حد انتظار ظاهر نشده است. ترابی گاهی اوقات برای خودش بازی می‌کند و باید بداند که اینجا پرسپولیس است. او برای پرسپولیس بازیکن مهمی محسوب می‌شود.

شاه‌محمدی با اشاره به نقاط ضعف پرسپولیس خاطرنشان کرد: دفاع چپ و راست پرسپولیس واقعاً ضعف دارند و همه دیدند بعد از رفتن رامین رضاییان سمت راست پرسپولیس چگونه شد. جدایی این بازیکن یک اشتباه بزرگی از سوی کادر فنی و باشگاه بود. چرا باید پرسپولیس چنین بازیکنانی را از دست بدهد تا رضاییان به تیم رقیب برود و بدرخشد؟ در سمت چپ هم که می‌بینیم خیلی از تیم‌ها از این ناحیه به پرسپولیس ضربه می‌زنند.

جمشید شاه‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درخصوص دیدار امروز سپاهان و پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی گفت: فکر می‌کنم پرسپولیس در این بازی بتواند برنده از زمین بیرون بیاید چون معمولاً شاگردان یحیی گل‌محمدی در بازی‌های سخت عملکرد بهتری دارند و پرسپولیس مقابل تیم‌های متوسط یا ضعیف نتیجه نگرفته است.

انتهای پیام/

 


منبع: https://tn.ai/2856733

وی تأکید کرد: ایراد بزرگی که می‌توانم به پرسپولیس بگیرم این است که آنها در خط حمله بعد از جدایی لوکادیا سردرگم شدند و از آن زمان تا به امروز تغییرات زیادی در خط حمله پرسپولیس صورت گرفته است. گل‌محمدی باید به برخی از بازیکنان از جمله مهدی عبدی هم بیشتر فرصت بدهد چون این بازیکن با بازی نکردن اعتماد به نفس خودش را از دست می‌دهد.