شاه محمدی: با حضور دیاباته خط حمله خطرناک تر می شود/ پرسپولیس یک ویژگی مثبت دارد- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

 

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2768049

جمشید شاه‌محمدی، در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص پیروزی 2 بر صفر پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: برد پرسپولیس مقابل صنعت نفت 3 نکته مهم داشت. برای نخستین بار بود که بانوان از نزدیک بازی پرسپولیس را تماشا می‌کردند؛ از این اتفاق بسیار خوشحالم، حضور بانوان باعث می‌شود آقایان هم اخلاق را بیشتر رعایت کنند. شروع گلزنی لوکادیا و همچنین صدرنشینی پرسپولیس، دو نکته بعدی بازی با صنعت نفت بود و می‌توانیم بگوییم روز خوبی برای پرسپولیس و هواداران رقم خورد. 

مهاجم پیشین پرسپولیس درباره گلزنی لوکادیا تصریح کرد: مهاجم هلندی سرخپوشان اگر بهترین بازیکن دنیا هم باشد نمی‌توان با یک گل درباره‌ عملکردش نظر داد. درست است گل لوکادیا حرفه‌ای بود اما این بازیکن از آمادگی صددرصد به دور است. در فوتبال ما تیم‌ها فقط می‌خواهند بازیکن خارجی جذب کنند  و شرایط فنی و بدنی را بازیکن را مدنظر قرار نمی‌دهند. باشگاه‌های ما بازیکن را در بدترین زمان می‌آورند و برای تیم‌های عربی آماده می‌کنند که این موضوع را از زرنگی بازیکنان خارجی می‌بینم. شاید خیلی‌ها از بازی لوکادیا خوششان آمده باشد، اما غیر از گلی که در نیمه اول به ثمر رساند، در نیمه دوم چیزی از او ندیدیم و نیاز دارد که تا بیشتر در کنار بازیکنان پرسپولیس تمرین کند و مهاجم آماده‌تری را ببینیم.

وی افزود: تیم هنوز صددرصد آماده نیست، مقابل صنعت نفت هم، در نیمه اول خیلی خوب بازی نکرد و در نیمه دوم عملکرد بهتری داشت. پرسپولیس هنوز ایرادهایی دارد و در 4 بازی گذشته آن تیمی نبوده که حریفانش را تحت فشار بگذارد. هماهنگی صددرصد در بین خطوط این تیم را نمی‌بینیم، البته بازیکنان جدیدی در ترکیب این فصل حضور دارند و نیاز به زمان دارند تا با هم هماهنگ شود. پرسپولیس در این فصل یک ویژگی مثبت دارد و آن هم عملکرد خوب خط دفاع و دروازه‌ تیم است. پرسپولیس در فصل گذشته از ناحیه دروازه و دفاع آسیب زیادی خورد و امیدوارم امسال تبدیل به نقطه قوت تیم شود.

وی در خصوص جذب دیاباته، گفت: با آمدن دیاباته خط حمله پرسپولیس خطرناک‌تر ‌می‌شود. دیاباته روی هوا عالی کار می‌کند و می‌تواند در کنار لوکادیا کمک بسیار خوبی در خط حمله پرسپولیس باشد، البته به شرطی که هر دو این بازیکنان آمادگی صددرصد داشته باشند.

«پرسپولیس قطعاً هفته به هفته بهتر خواهد شد و اگر همین روند را ادامه دهد، صدرنشینی‌اش هم تداوم خواهد داشت». شاه‌محمدی با بیان این جمله عنوان کرد: امیدوارم پرسپولیس به صدر جدول بچسبد و دیگر پایین نیاید. فاصله مدعیان امسال خیلی نزدیک است و رقابت‌ تیم‌هایی مثل سپاهان و فولاد و سایر مدعیان به‌گونه‌ای است که شاید اگر یک بازیکن از یک تیم غایب باشد، نتایج تغییر کند.