سیستم ایرواشر اتاق تمیز- معرفی، کاربردها، عملکرد و قیمت دستگاه های ایرواشر-بتا تهویه

در برخی از تجهیزات ایرواشر، قطعاتی به نام رطوبت زن ها وجود دارد و رطوبت زن ها میزان رطوبت هوا را افزایش می دهند. دستگاه ایرواشر نیز به صورتی است که یک محفظه بزرگ دارد که در زیر آن یک مخزن دارد. این مخزن را در مسیری که لازم‌ به پاکسازی است قرار می دهیم‌ تا بتواند محیط مشخص شده را به صورت کاملاً بهداشتی تمیز کند. با خرید مستقیم از نمایندگی معتبر و یا سایت های فروش اینترنتی معرفی شده توسط تولید کننده می ‌توان افزایش قیمت ناشی واسطه گری را حذف کرد. با شناخت شرکت های تولید کننده داخلی و نمایندگی های معتبر می‌توان هوا ساز مرکزی را برای یک ساختمان مسکونی با چند واحد مجزا تهیه کرد. بهترین راه برای خرید یک هوا ساز زیر قیمت بازار، خرید از تولیدکنده های معتبر می‌باشد و خرید انواع هوا ساز را می‌توان به صورت حضوری یا غیر حضوری انجام داد.

  • برخورداری از راندمان عملکردی بسیار خوب نیز از دیگر ویژگی های این سیستم تهویه به شمار می آید.
  • برای خرید دستگاه هوارسان (ایرواشر) در قزوین و یا آگاهی از قیمت دستگاه هوارسان (ایرواشر) در قزوین می توانید به سایت مانا تهویه رجوع کنید.
  • برای خرید ایرواشر خانگی یا هر نوع ایرواشر دیگری با شماره های داخل سایت تماس بگیرید یا فرم مخصوص درخواست محصولات را پر کنید.در صورتی که درباره اکونوپک میخواهید اطلاع بیشتر داشته باشید به صفحه ی فروش اکونوپک وارد شوید.
  • میزان آب مورد نیاز تبخیر در دستگاه هایی که از اسپری آب استفاده می کنند به حدود 1/4 گالن در ساعت به ازاء هر 1000 CFM و 10 درجه کاهش دمای خشک هوا میر سد.به منظور برآورد دقیق تر می توان مقدار آب تبخیر شده را از نمودار سایرو متریک بدست آورد.

با توجه به این که کشور ایران ،عموما کشوری خشک و نیمه خشک است و خشکی نسبی هوا در فصول تابستان و زمستان باعث ایجاد مشکلات پوستی و تنفسی می گردد، توجه به رطوبت هوا بسیار ضروری است. ایرواشر از جمله تجهیزاتی است که روند تولید را توسط بسیاری از تولید کنندگان ایرانی و خارجی طی نموده و سپس در بازار فروش با انواعی از برند ها مورد عرضه و تقاضا در سطوح گسترده قرار گرفته است. هرچه ظرفیت دستگاه بالاتر باشد به تجهیزات بیشتری نیاز دارد که باعث افزایش قیمت می شود.

سیستم ایرواشر اتاق تمیز- معرفی، کاربردها، عملکرد و قیمت دستگاه های ایرواشر-بتا تهویه

فن های استفاده شده در ایرواشر های گرماسرد از نوع فن سانتریفیوژ فوروارد و یا پلاگ فن می باشد. این فن ها از لحاظ استاتیکی و دینامیکی کانلا بالانس می باشند و دارای راندمان عملکردی بسیار بالایی می باشند. تاییدیه بالانس فن سانتریفیوژ در صورت درخواست خریدار به ایشان تقدیم می گردد. علاوه بر سیستم خنک کننده تبخیری می توان از کویل های سرمایشی نیز در ایرواشر استفاده نمود.

هواساز ایرواشر خانگی در تابستان مانند کولر آبی عمل می کند و هیچ نوع سرمایش بیشتری را نمی betatahvie تواند ارائه کند. در فصل زمستان هم آب ایرواشر درون دستگاه تخلیه شده و آب گرم پکیج یا موتورخانه به داخل کویل دستگاه هدایت می شود. هواساز خانگی مانند هواساز های صنعتی دارای کویل سرمایش و گرمایش و فن و فیلتر است. کویل در این دستگاه معمولا بصورت مشترک سرمایشی و گرمایشی است که در فصل گرما آب سرد و در فصل سرما آب گرم وارد آن می شود. این دستگاه دارای دریچه های ورود و خروج و محفظه اختلاط هوای تازه و هوای برگشتی، فن سانتریفیوژ بزرگتر، کویل های سرمایشی و گرمایشی یا کویل مشترک، فیلترهای تصفیه هوا و …

معمولا ایرواشرها روی بام و یا هر فضای باز که با هوای آزاد ارتباط داشته باشند نصب می شوند و سپس از محل نصب تا داخل فضای مورد نظر توسط کانال کشی سرمایش و گرمایش ایجاد شده انتقال پیدا می کنند. پس از محاسبه دقیق ظرفیت ایرواشر، نوبت به استعلام قیمت ایرواشر می رسد. عوامل مختلفی بر قیمت ایرواشر تاثیر گذارند، از جمله ظرفیت ایرواشر، قطعات بکار رفته در ایرواشر از جمله برند فن، برند الکتروموتور، فیلترهای بکار رفته در ایرواشر، کلاس ایرواشر و … که باید با آگاهی کامل نسبت به این موضوعات و پس از بازدید از نمونه کارها و کارخانه سازنده اقدام به خرید کنید. در ایرواشرها چنانچه دمای آب ورودی بیشتر از دمای خشک هوا باشد، ضمن افزایش رطوبت، دمای هوا نیز افزایش می یابد و اگر دمای آب ورودی به ایرواشر بین دمای خشک و مرطوب باشد، هوای عبوری خنک شده و در ضمن رطوبت نیز افزایش می یابد. ایرواشر های خانگی اهمیت بسیار بالایی در جهت رفع مشکلاتی که در گذشته بابت تهویه هوا یا تامین هوای گرم و سرد وجود داشته، دارند.

سلام خانم الهه، بله در حال حاضر نیست، با توجه به نوسانات زیاد قیمت ارز لیست قیمت برداشته شده و به زودی اضافه خواهد شد. به‌عنوان‌مثال، محل عبور کانال‏های هوای رفت‌وبرگشت دستگاه در محل نصب باید کاملاً مشخص شده باشند و به‌طورکلی، طبق نقشه عمل شود. مانند هر دستگاه پرکاربرد دیگری ایرواشرها هم به مراقبت و بازرسی به شکل مرتب نیاز دارند. لازم است که در هر فصل جهت راه اندازی به صورت کامل سرویس و راه اندازی گردد. در این نوع کلاس رطوبت تولید شده حدود درصد می باشد،در این نوع کلاس در تابستان فقط از دمپرهای هوای تازه استفاده می گردد(به علت رطوبت بالای ایجاد شده). فن دمنده، پمپ سیرکولاسیون، و نازل های آب پاش از اجزای ایرواشر هستند.

الکترو موتور چند سرعته و استفاده از اینورتر در ایرواشر

از آب سرد تولیدی در چیلر می توان به کمک فن کویل ها و یا هواسازها، فضای داخلی هر ساختمانی را خنک کرد و یا از آن در ماشین آلات صنعتی و انواع فرایندهای تولید که به خنک کاری نیاز دارند، استفاده نمود. چنان که آب سرد خروجی از چیلر با گردش درون مبدل های حرارتی هوایی (کویل) مانند فن کویل، کویل هواساز و اِیر کولر، جریان هوای خنک مورد نیاز جهت سرمایش فضاهای مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی و غیره را فراهم می کند. این چنین، دمای آب ورودی به کویل با دریافت گرما از هوای فضای مورد نظر، افزایش پیدا کرده و برای سرد شدن تا دمای استاندارد تهویه یعنی هفت درجه سانتی گراد مجددا به چیلر باز می گردد. آب سرد تولیدی چیلر، در بسیاری از فرآیند های صنعتی که نیاز به فرآیند سرمایش دارند از جمله خنک کاری مکانیزم ها و ماشین آلات خطوط تولید، در گستره وسیعی از صنایع مختلف استفاده می شود.

ایرواشر دیواری