سلطانی: استقلال قوی باشد، قهرمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند/ آینده پرسپولیس روشن است- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

وی ادامه داد: همانطور که گفتم نفرات اصلی و تأثیرگذار فصل گذشته حفظ شدند که ویژگی خوبی برای کادر فنی محسوب می‌شود، البته در این بین بازیکنانی مثل نعمتی و کامیابی‌نیا که چندین فصل در پرسپولیس بودند هم از جمع سرخپوشان جدا شدند و باید از آنها تقدیر شود. اینکه گل‌محمدی و دستیارانش، با تیم فصل گذشته کار می‌کنند و در کنار آنها چند بازیکن هم اضافه شده نکته مهمی است که باعث می‌شود پرسپولیس روند مثبت فصل گذشته‌اش را ادامه دهد و آینده تیم را روشن ببینیم و حتی انتظار تکرار قهرمانی هم از پرسپولیس داشته باشیم.

 

بهروز سلطانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط پرسپولیس در فاصله کمی که تا شروع رقابت‌های لیگ بیست‌وسوم باقی مانده است، اظهار داشت: به نظر من پرسپولیس شرایط بدی ندارد و تمرینات این تیم منظم پیگیری می‌شود، هرچند که لغو اردوی ترکیه سرخپوشان یک اتفاق بد بود، اما دیگر نباید خیلی ذهن بازیکنان و کادر فنی معطوف به آن باشد. حفظ بازیکنان مؤثر فصل گذشته بهترین اتفاق برای پرسپولیس بود و اضافه شدن چند بازیکن تأثیرگذار می‌تواند باعث شود عملکرد تیمی پرسپولیس در فصل آینده بهتر شود. شاگردان گل‌محمدی فصل گذشته نشان دادند که اگر تمرکز داشته و به لحاظ ذهنی آماده باشند می‌توانند هر کاری را انجام دهند. 

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه در فصل پیش رو، لیگ سختی خواهیم داشت و برای پرسپولیس شرایط سخت‌تر از همه تیم‌ها خواهد بود، گفت: سپاهان، تراکتور و همین‌طور گل‌گهر شرایط خوبی در فصل نقل‌وانتقالات داشتند و استقلال هم با وجود اینکه شرایط خوبی نداشته است، اما برای لیگ آماده خواهد شد. تمام این تیم‌ها قطعاً رقبای سرسختی برای پرسپولیس خواهند بود. علاوه بر این موارد، ما امسال جام ملت‌ها و بازی‌های تیم امید را در پیش داریم و همین‌طور لیگ قهرمانان را که باعث می‌شود مسابقات با فشردگی زیادی برگزار شود، بازیکنان هم برای اینکه بتوانند در لیست تیم ملی بزرگسالان و امید قرار بگیرند چند برابر تلاش می‌کنند تا در چشم سرمربی تیم ملی دیده شوند. 

سلطانی در واکنش به اینکه استقلالی‌ها معتقدند عدالت بین دو تیم پرسپولیس و استقلال برقرار نشده است، تصریح کرد: من امیدوارم هرچه زودتر مشکلات استقلال برطرف شود و این تیم هم شرایط خوبی پیدا کند. زمانی که استقلال قوی باشد، قهرمانی پرسپولیس اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. ما هیچ وقت بد رقیب‌مان را نخواستیم. به خاطر همین استقلال هم همانطور که مدنظر هوادارانش است شکل بگیرد و در لیگ آینده پرقدرت ظاهر شود.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2931397