سرپرست نفت مسجدسلیمان: باشگاه در لیگ یک می تواند بهتر هزینه کند/ با این قدمت نباید سقوط می کردیم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

وی در پاسخ به این پرسش که آیا نفت MIS در هفته پایانی لیگ برتر مقابل ملوان بندر انزلی تلاش خواهد کرد یا خیر، عنوان کرد: ذوب‌آهن و آلومینیوم این هفته جوانمردانه بازی کردند و ما در هفته پایانی با تمام وجود از حیثیت شهرمان دفاع می‌کنیم. ما قدمت مسجدسلیمان را برای یک بازی از بین نمی‌بریم. با تمام وجودمان برای پیروزی تلاش می‌کنیم. در این فصل بازی‌های شش امتیازی را از دست دادیم و اگر در این دیدارها پیروز می‌شدیم، جایگاه بهتری کسب می‌کردیم.

حافظی درباره تأثیر وضعیت مالی باشگاه نفت مسجدسلیمان در سقوط شاگردان ابراهیم اشکش به تسنیم گفت: تاکنون 65 درصد از قرارداد بازیکنان پرداخت شده و باشگاه امکانات لازم را در اختیار تیم گذاشته است. پیش از همین مسابقه در تهران اردو زدیم و بهترین هتل و امکانات را داشتیم. شاید پول در مقطعی نرسیده باشد، اما تلاش‌های زیادی صورت گرفت. اگر از الان برنامه‌ریزی صورت بگیرد، به لیگ برتر بازمی‌گردیم.

وی با بیان اینکه باید از اتفاقات امسال پیرامون نفت درس گرفت، خاطرنشان کرد: برای صعود به لیگ برتر باید تلاش و برنامه‌ریزی زیادی در لیگ دسته اول داشت، اما در لیگ برتر همه چیز برنامه‌ریزی شده است. با این حال باشگاه چندین سال در لیگ دسته اول فعالیت کرده است و شرکت مناطق نفت‌خیز جنوب در لیگ یک می‌تواند بهتر هزینه کند. در این مسابقات مشکل پرداختی، پرواز و هتل نداریم و با مدیریت جهادی به لیگ برتر بازمی‌گردیم.

سرپرست تیم نفت مسجدسلیمان در مورد تعویض‌های گاه و بیگاه سرمربیان نفتی‌ها تصریح کرد: اعتقادی به تعویض مربی به فاصله پنج هفته ندارم و به نظرم این موضوع بر تیم اثر منفی می‌گذارد. مردم مسجدسلیمان از سقوط تیم نفت ناراحت هستند و می‌توان این موضوع را حس کرد. شکست‌های پُرگلی را تجربه کردیم که به‌خاطر مسائل زیادی مانند موارد روانی و تغییرات بود.

فرزاد حافظی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره سقوط تیم نفت مسجدسلیمان به لیگ دسته اول فوتبال پس از تساوی مقابل آلومینیوم اراک اظهار داشت: در این مسابقه برای پیروزی تلاش کردیم، اما به آن نرسیدیم. چند مصدوم داشتیم و امین هاشمی‌فرد اوایل نیمه نخست اخراج شد. نفت با این قدمت نباید سقوط می‌کرد. قطعاً کار در لیگ یک سخت‌تر است.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2894298