سرپرست مس کرمان: ورزشگاه شهید وطنی هوایی آلوده داشت/ در سراسر بازی با نساجی به حسین خانی توهین شد- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

وی درباره وضعیت انتقال بازیکنان خارجی به مس کرمان اظهار داشت: کادر فنی یک مدافع و یک هافبک خارجی در نظر دارد و آنها به‌زودی به ایران می‌آیند. سایر بازیکنان ما جوان هستند و تازه به لیگ برتر آمده‌اند. زمان می‌برد که آنها خودشان را با لیگ برتر مطابقت بدهند.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2770715

جهرمی در ادامه راجع به انتقادات صورت گرفته علیه مس کرمان خاطر نشان کرد: از زمان ورود حسین‌خانی به زمین تا زمانی که از زمین خارج شدیم، این شعارها ادامه داشت که توهین به سرمربی ما بود. برخی مربیان به این مسائل دامن می‌زنند و باید از آنها گلایه کنیم. آنها در نشست‌های خبری طعنه می‌زنند و صحبت‌هایی می‌کنند که نتیجه آن می‌شود بی‌حرمتی هواداران.

سرپرست تیم مس کرمان درباره شعارهای هواداران علیه فرزاد حسین‌خانی و وارد کردن اتهام جادوگری به او بیان کرد: جوّ بدی راه انداخته‌اند. هرچه ما چیزی نمی‌گوییم و می‌خواهیم اهمیتی به این صحبت‌ها ندهیم، این جو را تشدید می‌کنند. اتفاقات زیادی در فوتبال ما می‌افتد که آنها را زیر پا می‌گذارند، اما درباره تیم مس به مسئله‌ای می‌پردازند که وجود ندارد.

وی با بیان اینکه آلودگی هوای ورزشگاه شهید وطنی رفته رفته تشدید می‌شد، تصریح کرد: ما این موضوع را به برگزارکنندگان مسابقه اعلام کردیم، اما کاری از دست‌مان برنمی‌آمد. در نشست پیش از مسابقه هم گفتیم که هواداران پشت نیمکت ما ننشینند که این اتفاق رخ نداد. به ناظر ویژه بازی اعتراض کردیم که آنها گفتند گزارش می‌دهند، اما این گزارش فایده‌ای برای ما ندارد.

حجت جهرمی درباره دیدار تیم‌های نساجی مازندران و مس کرمان به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: ورزشگاه شهید وطنی جوّی زیبا و هیجان‌انگیز دارد، اما اتفاقات داخل ورزشگاه برای ما عجیب بود. استادیوم آلودگی هوای زیادی داشت و چشمان ما می‌سوخت. من که کنار زمین بودم، هنوز هم سردرد داریم. بازیکنان تیم میزبان هم با همین مشکل روبه‌رو بودند.