ستاری: بازی ما با ملوان 6 امتیازی است/ در حد انتظار امتیاز نگرفته ایم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2826965

محمد ستاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره وضعیت مس در آستانه بازی برابر ملوان اظهار داشت: شرایط تیم ما خوب است و در بازی قبل هم برابر تراکتور نتیجه خوبی گرفتیم. آنها بعد از آمدن سرمربی جدید تیم بهتری شدند و بازی کردن در تبریز در آن هوای سرد سختی‌های خاص خودش را داشت، ولی ما خوب بازی کردیم و حتی چند موقعیت هم داشتیم که اگر درخشش اخباری نبود شاید می‌توانستیم سه امتیاز را هم بگیریم.

مدافع تیم فوتبال مس کرمان در مورد بازی کردن در پست مدافع میانی تأکید کرد: من قبلاً به‌عنوان هافبک بازی می‌کردم، ولی با تصمیم کادر فنی در قلب خط دفاعی به میدان رفتم. به هر حال در هر پستی که بازی می‌کنم باید تلاش کنم تا کیفیت خوبی از خودم نشان دهم.

 

ستاری درباره بازی تیمش برابر ملوان خاطر نشان کرد: این یکی از مهمترین بازی‌های تیم ما در فصل جاری است و در خانه محکوم به برد هستیم. بازی با ملوان یک مسابقه شش امتیازی است و تحت هر شرایطی باید این بازی را ببریم هرچند که می‌دانیم آنها تیم خوب و قابل احترامی هستند و کار آسانی نخواهیم داشت.

وی راجع به عملکرد ضعیف مس کرمان در امتیازگیری تصریح کرد: قبول دارم که در حد انتظار امتیاز نگرفته‌ایم، ولی شما باید این را در نظر بگیرید که مس تازه به لیگ برتر آمده است و طبیعتاً نیاز به زمان دارد تا بتواند خودش را نشان دهد. ما قطعاً تلاش می‌کنیم تا در هفته‌های آینده نتایج بهتری بگیریم.