ساپینتو: داوران دیدار ما و ذوب آهن اشتباه تأثیرگذار نداشته باشند- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2787816

ساپینتو  عنوان کرد: اگر امتیازاتی که به خاطر اشتباهات داوری از استقلال کم شده نبود، الان با اختلاف صدرنشین بودیم. بابت همین اشتباهات در بازی‌های قبلی مجازات شدیم و اصلا دلیل آن را نمی‌خواهم بدانم، فقط می‌خواهم این مسائل تکرار نشود و تنها عدالت را برای همه خواستاریم.

سرمربی استقلال افزود: انتظاری که از داوران مسابقه با ذوب‌آهن دارم، این است که اشتباه اثرگذار نداشته باشند و عدالت را برای هر دو تیم اجرا کنند. از ابتدای این فصل، استقلال امتیازات زیادی به خاطر اشتباهات داوری از دست داده که کارشناسان و تصاویر تلویزیونی هم این موضوع را تایید کرده‌اند. ما برای پیروز شدن تلاش می‌کنیم و‌ نمی‌خواهیم به خاطر این اشتباهات، امتیاز از دست بدهیم. این امتیازات تعیین کننده قهرمانی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ریکاردو ساپینتو در آستانه دیدار امروز مقابل ذوب آهن اصفهان، به رسانه رسمی باشگاه استقلال، گفت: مصاف با ذوب‌آهن، مسابقه مهمی برای ما است. ذوب‌آهن تیم خوبی است که تا به حال شکستی در لیگ نداشته اما برای کسب 3 امتیاز، پیروزی و رسیدن به صدر جدول به میدان می‌رویم. 

وی اظهار داشت: همان طور که قبلا هم گفتم، در جلسه کمیته انضباطی حضور یافتم و در پایان هم دلیل کارت قرمز در بازی با گل گهر مشخص نشد و خود اعضای کمیته انضباطی هم دلیلی برای آن پیدا نکردند. توقعم این است که به واسطه سن و سال، سوابق و جایگاهم احترام لازم را دریافت کنم. فقط می‌خواهم در حق استقلال و همه تیم‌ها عدالت برقرار شود.