ساپینتو: اجازه نمی دهم از نیمکت تیمم کسی با سرمربی حریف صحبت کند/ عملکرد داوران برای ما بدون اشکال نبوده است- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره انتظارش از داوری بازی این تیم مقابل گل‌گهر هم خاطر نشان کرد: برای تیم داوری آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم داوران عملکرد خوبی داشته باشند. در چند بازی قبلی بابت عملکرد داوران ضرر کردیم و همه دیدند که چه اتفاقاتی افتاد. عملکرد داوران در این چند هفته برای ما بدون اشکال نبوده است و خیلی از کارشناسان این موضوع را تأیید کردند. فردا امیدوار و مطمئنم که داوران بهترین عملکرد را خواهند داشت و تصمیمات درستی می‌گیرند.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2772703

وی درباره بازی با گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: مقابل تیمی بازی می‌کنیم که تا اینجای لیگ بسیار خوب کار کرده است. گل‌گهر یکی از چند تیمی است که امسال برای قهرمانی می‌جنگند. یک تفاوتی که نسبت به سال قبل وجود دارد این موضوع است که امسال تیم‌های زیادی برای قهرمانی می‌جنگند. البته ما هم با همه توان برای قهرمانی می‌جنگیم. در مصاف با گل‌گهر هم با تمام قوا تلاش می‌کنیم تا بازی را به سود خود کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، به دلیل زمان پرواز تیم فوتبال استقلال به سیرجان برای مصاف با گل‌گهر، ریکاردو ساپینتو سرمربی این تیم امکان حضور در نشست خبری را پیدا نکرد. به همین دلیل ریکاردو ساپینتو در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه استقلال به بیان نقطه نظرات خود درباره بازی با گل‌گهر پرداخت و گفت: لازم می‌دانم پیش از هر چیز به اعضای تیم ملی فوتبال ایران بابت دو بازی خوبی که انجام دادند، تبریک بگویم. برای تیم ملی فوتبال ایران آرزوی موفقیت می‌کنم و به سه بازیکن ملی‌پوش استقلال هم خسته نباشید می‌گویم. امیدوارم در ادامه مسیر موفق باشند.

ساپینتو با بیان اینکه در جریان بازی‌ها باید احترام میان نیمکت‌ها حفظ شود، یادآور شد: وقتی من به‌عنوان سرمربی کنار خط هستم، اگر زمانی لازم باشد با داور صحبت کنم به‌عنوان سرمربی این کار را می‌کنم. یا اگر لازم است که صحبتی با نیمکت حریف شود، من به‌عنوان سرمربی فقط با سرمربی حریف صحبت می‌کنم. مهم این است که احترام رعایت شود. این صحبت‌ها باید با احترام کامل باشد. نباید اینطور باشد که دستیار یا فرد دیگری از نیمکت با سرمربی تیم مقابل صحبت کند.

وی ادامه داد: این اتفاق در بازی با نساجی افتاد. من اجازه نمی‌دهم که از روی نیمکت تیمم کسی با سرمربی حریف صحبت کند و این انتظار را از نیمکت تیم‌های مقابل هم دارم. اگر دستیارانم بخواهند چیزی بگویند، باید به من منتقل کنند تا من عنوان کنم. حفظ احترام برای من خیلی مهم است.