زنوزی: تمامی خواسته های «خمس» را فراهم می کنیم/ می خواهیم تراکتور به قلّه فوتبال ایران برسد- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

وی عامل بدشانسی را در جایگاه کنونی تراکتور موثر دانست و گفت: اگر بدشانس نبودیم، اکنون بین چهار تیم بالای جدول قرار داشتیم. به عنوان مثال در بازی با سپاهان روی اتفاقات، شکست خوردیم یا در بازی با ملوان، لایق پیروزی بودیم. به امید خدا فاصله امتیازی را با تلاش مضاعف جبران خواهیم کرد و معتقدم در فوتبال غیر ممکن وجود ندارد و می‌توانیم در لیگ و یا جام حذفی به قهرمانی دست یابیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از باشگاه تراکتور، «محمدرضا زنوزی مطلق» در جمع اعضای تیم اظهار داشت: با وجود بزرگانی همچون آقایان کیانی، اخباری و عباس‌زاده خیالم از تیم آسوده است. جا دارد از زحمات دوست عزیزم آقای «قربان بردیف» که علی‌رغم داشتن قرارداد یک ساله مجبور به ترک ایران و حضور در تیم جدید شد، تقدیر و تشکر کنم. ایشان زحمات زیادی برای تراکتور کشید و متأسفانه تداوم همکاری میسّر نشد.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2822046

همچنین پاکو خمس؛ سرمربی تیم فوتبال تراکتور نیز در این جلسه گفت: من از حمایت‌های آقای زنوزی تشکر می‌کنم و از اینکه در کنار شما حضور دارم، خوشحال هستم. قطعاً با بهره‌گیری از امکانات باشگاه و اتکاء به حمایت‌های آقای زنوزی و مدیریت باشگاه و تلاش اعضای تیم به آن چیزی که می‌خواهیم، دست می‌یابیم.

وی با تأکید بر اینکه آقای «پاکو خمس» مربی تراز اول جهانی است، توضیح داد: وی بیش از 9 سال در لالیگا کار کرده‌ است. من به آقای خمس خوش‌آمد گفته و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم. پس از حضور آقای خمز در تمرینات، طی روزهای گذشته پرس و جو کرده و طبق شناختی که پیدا کرده‌ام، وی مربی قوی و با روابط عمومی و انگیزه بسیار بالاست و می‌خواهد تیم را همدل و متحد کند.

زنوزی خطاب به پاکو خمس گفت: تراکتور پُرهوادارترین تیم آسیاست. من و سایر هواداران از شما انتظار داریم تراکتور را به آن جایگاهی که مستحق است و تاکنون نرسیده، برسانید. هر کمک و امکاناتی که درخواست کنید، در اختیارتان خواهم گذاشت.

مالک باشگاه تراکتور در ادامه صحبت‌هایش خطاب به سرمربی جدید تیم گفت: من به عنوان یک دوست در خدمت شما هستم و امیدوارم این همکاری به صورت دو طرفه ادامه داشته باشد. ما از طریق فوتبال با هم آشنا شدیم اما این دوستی از طریق فوتبال تمام نخواهد شد. جا دارد به این موضوع هم اشاره کنم که بازیکنان تراکتور بهترین‌های ایران هستند و انتظار داریم با ایجاد یک تیم منسجم، اعضای تیم را به آن چیزی که مستحق هستند، برسانید.

وی با تأکید بر اینکه تراکتور یکی از پُرامکانات‌ترین باشگاه‌های ایران است، افزود: امکانات و پشتیبانی من و هواداران این موضوع را نشان می‌دهد که تراکتور باید به موفقیت برسد. دست شما را به گرمی می‌فشارم و برای‌تان آرزوی موفقیت دارم. ان‌شالله با تدابیر شما و تلاش بازیکنان به قلّه فوتبال ایران برسیم و در آسیا هم حرفی برای گفتن داشته باشیم.