زارع: خوب بازی می کنیم ولی به فوتبال زیبا امتیاز نمی دهند/ همیشه بازی در انزلی برای پرسپولیس سخت است- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی با این سوال روبرو شد که آیا تیمش می‌تواند فردا برابر پرسپولیس نتیجه بگیرد، گفت: پرسپولیس یکی از تیم‌های خوب فوتبال ایران است و نفرات خوبی دارد. بازی مقابل تیم‌های پرسپولیس و استقلال سخت است اما برای آنها هم سخت خواهد بود. در انزلی بازی کردن همیشه سخت بوده و خواهد بود. با توجه به کیفیت خوبی که پرسپولیس دارد و فوتبال خوبی که ملوان بازی می‌کند، هر تیمی که باهوش باشد و توان بیشتری در زمین بگذارد، برنده بازی خواهد بود.

زارع خاطرنشان کرد: بازیکنان ما باید راحت فوتبال بازی کنند و فشار زیادی احساس نکنند. هر چقدر رفته رفته به پایان نیم فصل نزدیک می‌شویم بهتر خواهیم شد. خیلی از مربیان و کارشناسان به این موضوع اشاره کرده‌اند و به امید خدا وضعیت‌ ملوان در جدول بهتر خواهد شد.

وی در مورد مصدوم و محرومان تیمش برای دیدار فردا تصریح کرد: اکبر ایمانی مصدوم است و محرومی هم نداریم.

وی در رابطه با برخی انتقادها از ملوان به دلیل نداشتن مهاجم گفت: متأسفانه در شهر طوری پیش رفته است که من مهاجم نمی‌خواهم. مطمئنا اینطوری نیست. امروز روز قبل از بازی است و درست نیست به گذشته برگردیم. خیلی از تیم‌های لیگ هستند که شاید با مبالغ 10 برابر مهاجم گرفتند ولی از مهاجمان ما کمتر گل زده‌اند. متأسفانه در فوتبال ایران و شاید هم اینجا وقتی روی مسئله‌ای زوم می‌کنیم روحیه بازیکنان در آن پست پایین می‌آید. شاید نظر ما این باشد که فورواردی بیاید که کمک کند اما همینطور مهاجم روی زمین نریخته است که دست روی هر بازیکنی بگذاریم و انتخاب کنیم. اگر مهاجم خوبی باشد و قیمتش مناسب باشد، انتخاب خواهیم کرد. بیشتر بازیکنان تیم دارند و آنهایی که بیرون ماندند حتما کیفیت خوبی نداشته‌اند. فکر نمی‌کنم تا نیم فصل هم بتوانیم بازیکنی اضافه کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی در خصوص اینکه چرا تیمش با وجود اینکه خوب بازی می‌کند، نتیجه نمی‌گیرد، گفت: هر تیمی از لیگ دسته اول بالا می‌آید، با این اتفاقات روبرو می‌شود. واقعیتش را بخواهید به عنوان نفر اول فنی این تیم از نوع فوتبال بازیکنانم راضی هستم. با هر تیمی بازی کردیم، صحبت‌های مربیان و بازیکنان آن تیم‌ها بهترین سند درباره نوع فوتبال ملوان است. متأسفانه امتیاز لازم را نگرفتیم و به فوتبال خوب هم امتیاز نمی‌دهند. مسیر کاملا هموار است که این نوع فوتبال همراه با نتیجه بدست بیاید. هر چند هر چقدر بگذرد شرایط سخت می‌شود. شرایط‌مان در جدول خوب نیست اما با توجه به موقعیت‌های زیادی که در هر بازی ایجاد می‌کنیم، روند برمی‌گردد و شرایط بهتر می‌شود. بازی‌های سختی در پیش داریم ولی ملوان از گذشته نشان داده که در شرایط سخت می‌تواند نتیجه بگیرد.

ادامه دارد…


منبع: https://tn.ai/2790762به گزارش خبرگزاری تسنیم، مازیار زارع در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال ملوان انزلی مقابل پرسپولیس در هفته دهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: بازی فردا برای هر دو تیم سخت خواهد بود. با توجه به اینکه میزبان هستیم و در انزلی بازی می‌کنیم، محکوم به گرفتن امتیاز کامل هستیم. همیشه دیدارهای ملوان و پرسپولیس جذابیت و سختی‌های خودش را داشته است. بازی فارغ از جدول برای پرسپولیس سخت خواهد بود. هر تیمی تمرکز بیشتری داشته باشد می‌تواند امتیاز کامل را در زمین بگیرد.