زادمهر: حاصل یک فصل تلاش پرسپولیس، بازی با نساجی است/ تیم های دیگر خودشان شانس قهرمانی را از دست دادند- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

وی درباره اینکه سایر مدعیان معتقدند پرسپولیس با اشتباهات داوری به صدر جدول بازگشته است و نسبت به این موضوع اعتراض دارند، عنوان کرد: همیشه اینجور مسائل است. در لیگ‌های دیگر هم از این حرف‌ها می‌زنند. نباید ذهن پرسپولیس درگیر این مسائل شود. تیم‌های دیگر هم همین فرصت را داشتند و به صدر جدول آمدند اما خودشان از دست دادند. در مقاطع مختلف فصل تیم‌های دیگر می‌توانستند سرنوشت خودشان را رقم بزنند که در نهایت صدر را از دست دادند. پرسپولیس هم پایین رفت اما دوباره با تلاش به صدر بازگشت؛ الآن هم تجربه همان موقع می‌تواند به تیم گل‌محمدی کمک کند. 

«پرسپولیس در اوایل نیم‌فصل دوم نتایج خوبی نگرفت اما به‌ یک‌‌باره متحول شد و دوباره با شش برد پیاپی به صدر جدول بازگشت، به نظر شما دلیل تغییر سرخپوشان چه بود؟» زادمهر در پاسخ به طرح این سوال گفت: عوامل مختلفی می‌تواند تأثیرگذار باشد؛ بعضی وقت‌ها مصدومیت‌ها، بدشانسی‌ها و عدم تمرکز بازیکنان روی عملکرد تیم تأثیر می‌گذارد اما الان همه چیز دست پرسپولیس است. تیم گل‌محمدی می‌تواند نتیجه یک فصل خودش را رقم بزند. فکر می‌کنم نقش گل‌محمدی، پیروانی و کریم باقری که تجربه زیادی دارند خیلی اهمیت دارد. پیشکسوت‌ها هم به درستی از تیم حمایت می‌کنند؛ امیدوارم نتیجه این حمایت‌ها قهرمانی باشد.

محمدرضا زادمهر در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص دیدار پیش‌ روی پرسپولیس مقابل نساجی در هفته پایانی لیگ برتر و شانس زیاد شاگردان گل‌محمدی برای قهرمانی در لیگ برتر اظهار داشت: فکر می‌کنم بازی آخر یک نوع فینال است. اصلاً از اینجا به بعد شرایط جدول ملاک نیست. نساجی هم می‌خواهد خودش را ثابت کند و تیمی است که بازی‌های خوبی مقابل تیم‌های بالای جدولی انجام داده است، ضمن اینکه در این مسابقه نساجی هم میزبان خواهد بود؛ درست است آن‌ها جایگاه خوبی در جدول ندارند ولی تیم پُر مهره‌ای هستند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: پرسپولیس در 6،7 بازی قبل تمام مسابقات را برده و شخصیت قهرمانی را پیدا کرده است. در مجموع پرسپولیس 3 بازی در لیگ و جام حذفی در پیش دارد که تمرکز بالایی برای این مسابقات می‌خواهد. سخت است یک تیم همیشه خودش را در اوج نگه دارد اما خواست هواداران این است که این سه بازی پیش‌ رو را تمرکز داشته باشند تا بعد از چند سال پرسپولیس بازهم دبل کند. نتیجه بازی با نساجی به عملکرد هافبک‌های دو تیم بر‌می‌گردد. امیدوارم بازی خوبی دربیاید و تیمی که لایق است قهرمان شود.

وی ادامه داد:‌ بازی پُر اهمیتی برای پرسپولیس خواهد بود. این تیم می‌تواند راحت قهرمان شود و راحت هم امکان دارد این قهرمانی از دست برود. حاصل یک فصل تلاش و کوشش بازیکنان و کادرفنی  در نتیجه این بازی خلاصه می‌شود. با شناختی که از یحیی دارم مطمئنم این تفکر را دارد تا اجازه ندهد غروری وارد تیم شود. او بهترین مهره‌ها را هم برای این مسابقه انتخاب خواهد کرد.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2895220