رونمایی از بازیکنی که مدیربرنامه هایش 17 میلیارد از سپاهان می گیرد!- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در بخشی از حکم خود علیه باشگاه سپاهان اعلام کرد این باشگاه اصفهانی هزینه کارگزاری شش بازیکن خود را تقبل کرده و به عنوان نمونه «به تعهد پرداخت مبلغ 170 میلیارد ریال از قرارداد احدی از بازیکنان توسط باشگاه در فصل آتی به کارگزار ایشان اشاره شده است».

این موضوع که در نوع خود بسیار عجیب به نظر می‌رسد با واکنش‌هایی از سوی هواداران و اهالی فوتبال شده است که چگونه مبلغ 17 میلیارد تومان از یک انتقال باید به مدیر برنامه یک بازیکن برسد؟

پیگیری خبرنگار تسنیم نشان می‌دهد بازیکن مورد اشاره کمیته انضباطی هادی محمدی مدافع فصل گذشته تراکتور است که در نقل‌و‌انتقالات تابستانی راهی سپاهان اصفهان شد.

طبق پیگیری‌ها قرارداد دو ساله هادی محمدی با سپاهان 35 میلیارد است که طبق بندی از قرارداد این بازیکن، مبلغ 17 میلیارد به مدیربرنامه او پرداخت خواهد شد. اتفاق بسیار عجیب و قابل تأملی که سازمان‌های نظارتی و در نهایت کمیته انضباطی به آن ورود کردند.

هادی محمدی در دو فصل گذشته قرارداد 9 میلیاردی با باشگاه تراکتور داشت و در نقل‌و‌انتقالات این فصل  با قراردادی 35 میلیاردی راهی سپاهان شده است!

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2955769