روشن: امیدوارم ساپینتو در دربی کت و شلوار بپوشد!- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

مهاجم پیشین تیم ملی درخصوص بحث ماندن یا جدایی کارلوس کی‌روش گفت: کی‌روش دیگر نمی‌تواند برای تیم ملی کاری انجام دهد. او موفقیتی در تیم ملی به دست نیاورد و ما نیاز به یک مربی قوی، کاربلد و کارنامه‌دار داریم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2821354

روشن با اشاره به رفتارهای ساپینتو روی نیمکت گفت: دربی یک بازی حساس است و امیدوارم ساپینتو خودش را کنترل کند. این مربی در بازی سوپرجام کت و شلوار به تن کرد و عصبانی هم نشد؛ امیدوارم ساپینتو در دربی هم کت و شلوار بپوشد، زیاد عصبانی نشود و کاری نکند که اخراج شود.

وی در مورد اینکه نتیجه را چطور پیش‌بینی می‌کند اظهار داشت: فوتبال که قابل پیش‌بینی نیست ولی امیدوارم استقلال دربی را ببرد و موقعیت خودش را در جدول بهتر کند. استقلال اگر این بازی را ببرد قطعاً شانس خوبی برای قهرمانی خواهد داشت.استقلال باید بدون اشتباه بازی کند، خصوصاً در خط دفاعی که بازیکنان این تیم در این منطقه از زمین، گاهی اوقات اشتباه می‌کنند.

حسن روشن در مصاحبه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درخصوص دیدار روز سه شنبه 29 آذر استقلال و پرسپولیس در هفته دوازدهم لیگ برتر گفت: این بازی برای هر دو تیم مهم است و نمی‌توان نتیجه را پیش‌بینی کرد. لیگ دو ماه تعطیل بوده و نمی‌دانیم استقلال و پرسپولیس از لحاظ فنی و آمادگی بدنی در چه شرایطی قرار دارند. امیدوارم شاهد یک بازی خوب از سوی هر دو تیم باشیم.