رقابت سپاهان و استقلال فقط برای قهرمانی نیست- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2877497

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با نتایجی که در پایان مسابقات هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر فوتبال رقم خورد، رقابت در بالای جدول برای رسیدن به قهرمانی حساس‌تر از گذشته شد و استقلال و پرسپولیس با توجه به شکست سپاهان مقابل تراکتور تبریز به نزدیکی این تیم رسیدند. در جدول رده‌بندی بیست‌ودومین دوره لیگ برتر در پایان این هفته، سپاهان با 52 امتیاز صدرنشین است، استقلال با همین تعداد امتیاز و به دلیل تفاضل گل کمتر در جایگاه دوم قرار دارد و پرسپولیس با 51 امتیاز در رده سوم ایستاده است.

در آمار بهترین خط دفاعی لیگ بیست‌ودوم، سپاهان و استقلال در بین سه تیم اول نیستند. مس رفسنجان که در رده ششم جدول رده‌بندی ایستاده است با 10 گل خورده در صدر بهترین خطوط دفاعی لیگ قرار دارد، پرسپولیس با 12 گل خورده دوم است و آلومینیوم با 13 گل خورده در رده سوم ایستاده. در این بین سپاهان با 15 گل خورده چهارم است و استقلال با 17 گل خورده پنجم.

استقلال با توجه به هم‌امتیازی با سپاهان طبیعی است شانس بیشتری به نسبت پرسپولیس برای رسیدن به قهرمانی دارد، هر چند که پنج بازی تا پایان فصل باقی مانده و هر اتفاقی ممکن است، بیفتد. این دو تیم علاوه بر قهرمانی، رقابتی جدی برای داشتن بهترین خط حمله لیگ دارند. سپاهان 37 گل زده دارد و استقلال 36 گل زده. گل‌گهر سیرجان هم با وجود ایستادن در رده چهارم، 37 گل زده است و با این دو تیم رقابت جالبی دارد.