رفیعی: نتیجه عادلانه ای رقم خورد/ نیمکت نشینی من فنی بود- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2824601

وی ادامه داد: نیمه دوم را استقلال بهتر شروع کرد ولی این نشان دهنده شخصیت خوب تیمی ماست که در چنین بازی وقتی عقب می‌افتیم می‌توانیم به بازی برگردیم و حتی می‌توانستیم گل سوم را هم بزنیم. تساوی نتیجه عادلانه‌ای بود؛ هر چند احساس من این است که خوب بازی کردیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سروش رفیعی پس از تساوی در دربی 99 اظهار داشت: خدا قوت می‌گویم به تیم خوب و قابل احترام استقلال. تیم ما خیلی خوب بازی را شروع کرد و نیمه اول خیلی خوبی داشتیم. استقلال هم موقعیت‌های داشت ولی فکر می‌کنم در نیمه اول شکل بازی ما بهتر بود اما نتوانستیم گل دوم را بزنیم و بیشتر سوار بازی شویم.

رفیعی در غیبت تماشاگران در دربی گفت: شاید مهم‌ترین بخش از حرف‌های من این است. چند روز پیش همه جام جهانی را دیدیم و همه می‌دانند فوتبال می‌تواند چه کاری در هر کشوری و دنیا انجام دهد؛ واقعاً حیف است یک بازی با این کیفیت خوب بدون تماشاگر برگزار شود. شب گذشته هم صحبت‌های تاج را هم شنیدم، به‌عنوان یک هوادار فوتبال می‌گویم اگر قرار است فوتبال ما پیشرفت کند و شرایط تیم ملی ما در جام ملت‌ها خوب باشد، همه چیز از لیگ ما شروع می‌شود. هنوز زمین برای تمرین نداریم. در تهران که پایتخت است یک زمین تمرین خوب نیست. از فدراسیون و مسئولان ورزش خواهش می‌کنم؛ برای پیشرفت و شادی مردم باید به فوتبال کمک کنند. اگر کمک نکنند هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.

«برخی‌ معتقدند پرسپولیس در دربی ترسو بازی کرد و از مهره‌های هجومی خود روی نیمکت استفاده نکرد». وی در واکنش به طرح این موضوع عنوان کرد: شما بازی را دیدید؟ نظر شما این است که ترسو بازی کردیم؟ در تیم ما از عالیشاه و ترابی هجومی‌تر نداریم. این نظر شماست و فکر نمی‌کنم هیچ کدام از هواداران ما چنین نظری داشته باشند. تیم ما صدر جدول و فوتبال خوبی بازی می‌کند.

هافبک پرسپولیس در مورد اینکه به نظر می‌رسید در پایان بازی او به سمت ساپینتو رفته و او را دعوت به آرامش کرده است، خاطرنشان کرد:‌ خیر! او آرام بود و من هم فقط خسته نباشید گفتم. او مربی بزرگی است.

هافبک پرسپولیس درباره دلیل نیمکت نشینی‌اش و اینکه آیا این تصمیم فنی بوده است؟ عنوان کرد: قطعاً فنی است؛ خدا را شکر همه چیز در تیم ما خوب است. متأسفانه مقداری شرایط بدنی من در چند روز گذشته خوب نبود و سرماخوردگی شدید داشتم. همانطور که در 10 هفته قبل بازی کردم و تصمیم گل محمدی بود؛ نبود من و هر بازیکن دیگری هم تصمیم او است.