رضاوند: امیدوارم اتفاقات داوری سهوی باشد- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

بازیکن استقلال درباره کار کردن زیر نظر ساپینتو گفت: ساپینتو مربی بزرگی بوده و جاهای بزرگی کار کرده است. تمرینات او واقعاً عالی و فوق‌العاده است و همه می‌بینند که روند تیم ما بهتر می‌شود. امیدوارم در کنار هم آخر فصل یک نتیجه خوب بگیریم تا هواداران خوشحال شوند.

وی ادامه داد: خطایی که روی من اتفاق افتاد با نظر همه کارشناسان پنالتی بود. همین تک موقعیت‌هاست که  گره بازی را باز می‌کند. به تیم‌هایی مثل ذوب‌آهن باید زود گل زد تا فضا باز شود. امیدوارم اتفاقات داوری سهوی باشد. از آنها خواهش می‌کنم که یک مقدار بیشتر دقت کنند و امیدوارم هرچه جلوتر می‌رود اشتباهات کمتر شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، آرش رضاوند پس از پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل ذوب آهن گفت: بازی خیلی سختی بود. ذوب‌آهن تیم خوبی است که از سپاهان و پرسپولیس امتیاز گرفته بود. این تیم 5 دفاعه بازی و کار را برای همه سخت می‌کند.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2788127

رضاوند در واکنش به لقب «ماکلله» که نکونام سرمربی فولاد به او داده بود، خاطرنشان کرد: نکونام مربی بزرگی است و به من لطف دارد. او در پیشرفت من خیلی تاثیرگذار بوده و مدیون او هستم. بابت 3،4 ماهی که در فولاد بودم خیلی به من کمک کرد و امیدوارم هرجا هستند موفق باشند.