رشیدی: بیماری قلبی تاج خوب شده که تصمیم به بازگشت گرفته است؟!/ با توجه به ماجرای ویلموتس او نباید ثبت‌نام می‌کرد- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

رشیدی در ادامه گفت‌وگوی خود با تسنیم درباره وضعیت تیم فوتبال استقلال خاطر نشان کرد: روی افکار ساپینتو شناختی ندارم و فقط می‌دانم در چند تیم اروپایی به خصوص تیم‌های کشورش مربیگری کرده است. امیدوارم سیستم خوبی را پیاده کند و استقلال دوباره قهرمان شود. فراموش نکنیم فرهاد مجیدی بازیکنان جوانی را آورد که تصور می‌کردیم سال‌ها طول می‌کشد تا آنها با استقلال هماهنگ شوند، اما خیلی زود جا افتاده و با استقلال قهرمان شدند.

پیشکسوت فوتبال ایران با اشاره به ثبت‌نام چهره‌هایی مثل مهدی تاج برای ریاست فدراسیون فوتبال گفت: تاج چند سالی رئیس این فدراسیون بود و ماجرای قرارداد مارک ویلموتس در زمان او اتفاق افتاد. او نباید با آن قرارداد و ماجراهایی که برای ویلموتس پیش آمد برای انتخابات فدراسیون ثبت‌نام می‌کرد. هنوز این پرونده بسته نشده است و مشخص نیست چه آرایی صادر می‌شود. تاج گفته بود بیماری قلبی دارد و از فدراسیون رفت. او کار خوبی کرد، اما الان چطور قلبش خوب شده و تصمیم به بازگشت گرفته است؟ از زمانی که خودم مشکل قلبی پیدا کرده‌ام 10 سال است که دیگر نمی‌توانم کار کنم. هر کسی مشکل قلبی داشته و آنژیو کرده باشد، دیگر نمی‌تواند مثل سابق کار کند.

وی افزود: نزدیک جام جهانی هستیم و تغییر سرمربی نمی‌تواند تصمیم درستی باشد. ما در گروهی قرار گرفته‌ایم که اعتقاد دارم این شانس را داریم تا برای اولین بار از گروه‌مان صعود کنیم. هر چند با وضعیتی که فدراسیون فوتبال دارد، نباید به این موضوع فکر کرد. با این شرایط مانده‌ایم چه چیزی بگوییم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2747320

منصور رشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره ابقای دراگان اسکوچیچ در سمت سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران، اظهار داشت: برای جام جهانی 1998 فرانسه گفتند دستور از بالا آمده بود که مربی ایرانی روی نیمکت تیم ملی بنشیند و حالا دوباره در آستانه جام جهانی 2022 قطر این شایعات مطرح شده است. متأسفانه مدیریتی در فوتبال ما وجود ندارد. دراگان اسکوچیچ نتایج بدی نگرفت، اما بیشتر کارشناسان گفتند در حد تیم ملی نیست و کارنامه‌ای نداشته است. حرف من این است که اگر می‌خواستند دست به تغییری بزنند، زودتر باید این کار را انجام می‌دادند.

وی راجع به جدایی امیرحسین حسین‌زاده از استقلال برای پیوستن به شارلوای بلژیک گفت: بازیکنی که یک سال از زمان حضورش در استقلال گذشته و خیلی زود روی زبان‌ها افتاده است، نباید به فکر رفتن باشد. اگر او می‌ماند، شاید تیم‌های بهتری سراغ او می‌آمدند. تیمی مثل شارلوا در رده سوم تیم‌های اروپایی است و خیلی نمی‌تواند سکوی پرتابی برای رسیدن به تیم‌های مطرح باشد. کدام بازیکن در لیگ بلژیک موفق بوده که حسین‌زاده موفق باشد؟ خیلی از بازیکنان ایرانی به بلژیک رفتند و برگشتند. لیگ بلژیک مثل امارات و قطر می‌ماند و بازیکنان نمی‌توانند خیلی درخشش خاصی داشته باشند.