رزاق پور: بازی با استقلال برای ما تشریفاتی نیست/ امیدوارم فصل آینده برای قهرمانی بجنگیم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

مدافع تیم فوتبال تراکتور در پاسخ به این پرسش که آیا آنها می‌توانند فصل آینده مدعی قهرمانی باشند یا خیر، تصریح کرد: برای قهرمانی چند فاکتور مهم لازم است که یکی از آنها بستن تیمی پرقدرت است. اگر باشگاه تیم مدنظر پاکو خمس را جمع کند قطعاً مدعی قهرمانی خواهیم بود. خوشبختانه آقای زنوی حمایت فوق‌العاده‌ای از تراکتور داشته است و امیدوارم فصل آینده برای قهرمانی بجنگیم.

 

وی درباره اینکه آیا بازی با استقلال برای آنها تشریفاتی است، گفت: به هیچ عنوان این بازی برای ما تشریفاتی نیست و تقابل تراکتور و استقلال همیشه حساسیت‌های خاص خودش را دارد. خوشبختانه روی تیم ما فشار خاصی وجود ندارد و بدون استرس برابر استقلال بازی خواهیم کرد. ما می‌خواهیم با سبک همیشگی خودمان بازی کنیم و در ورزشگاه آزادی دنبال شکست دادن استقلال هستیم.

ابوالفضل رزاق‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد شرایط تیمش در آستانه بازی با استقلال اظهار داشت: تیم ما خوشبختانه وضعیت خوبی دارد و با برد برابر نساجی کسب رتبه چهارمی را قطعی کردیم. امیدوارم در جام حذفی هم اتفاقاتی بیفتد که بتوانیم فصل آینده در لیگ قهرمانان آسیا حاضر باشیم.

رزاق‌پور همچنین در مورد رقابت پرسپولیس و سپاهان برای قهرمانی در لیگ برتر هم به تسنیم گفت: پرسپولیس یک امتیاز بیشتر از سپاهان دارد و سرنوشت قهرمانی دست این تیم است، ولی فوتبال قابل پیش‌بینی نیست. امیدوارم تیمی که لیاقتش را دارد قهرمان شود.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2896057