رحمتی: می خواهیم قدرت تاکتیکی مان را به تراکتور دیکته کنیم/ هواداران اراکی به ورزشگاه بیایند- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2769461

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سیدمهدی رحمتی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال آلومینیوم اراک مقابل تراکتور تبریز در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: فردا با تیم خوب تراکتور بازی داریم که امسال هم خوب تقویت شده است و هم کادر فنی خارجی خوبی دارد. بازی‌های گذشته تراکتور را آنالیز کرده‌ایم. آنها در هر چهار دیدار قبلی‌شان خوب بازی کردند. تراکتور با توجه به پشتوانه هوادارانی که دارد و انتظاراتی بالایی که از این تیم وجود دارد، مسلماً فردا با حداکثر توان خود بازی خواهد کرد.

وی در ادامه افزود: شرایط تراکتور را آنالیز کرده‌ایم و بازیکنان آلومینیوم کاملاً به نقاط ضعف و قوت این تیم آشنا هستند. فردا دنبال سه امتیاز بازی خانگی هستیم و از ابتدا طوری بازی را شروع می‌کنیم که قدرت تاکتیکی‌مان را به حریف دیکته کرده و از موقعیت‌های‌مان استفاده کنیم. امیدوارم در این دیدار هواداران اراکی به ورزشگاه بیایند و تیم‌شان را تشویق کنند تا از انرژی مثبت آنها بتوانیم بازی را ببریم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز خاطرنشان کرد: مطمئناً جذابیت فوتبال به حضور هواداران است. همانطور که در فینال جام حذفی، هواداران آلومینیوم نشان دادند یار و یاور تیم‌شان هستند، فردا نیز با تمام انرژی‌شان آلومینیوم را تشویق کنند و کاری به حریف نداشته باشند. از مسئولان نیز خواهش می‌کنم شرایط را طوری فراهم کنند که هواداران راحت به ورزشگاه بیایند.