رحمتی: آلومینیوم آینده تیم ملی ایران است- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

سرمربی آلومینیوم اراک در ادامه خاطرنشان کرد: از الان باید به فکر سال بعد باشیم. درک متقابلی میان بازیکنان و کادر فنی وجود دارد و از بچه‌ها خواهش می‌کنم تمام تمرکز خود را برای تیم بگذارند. آنها در نیم‌فصل پیشنهادهایی داشتند و برخی از بازیکنان را در چند دیدار از دست دادیم. در فوتبال ایران بازیکنی نداریم و همه بازیکنان در تیم‌های خود ماندند. آنها قرارداد خود را به مدت دو تا چهار سال تمدید کردند و از مدیران باشگاه آلومینیوم می‌خواهم همین کار را انجام بدهند.

 

وی با بیان اینکه نکات لازم را به بازیکنانش گوشزد کرده است، تصریح کرد: خدا را شکر آنها به یکدلی کامل رسیده‌اند و از شرایط و حساسیت بازی با مس مطلع هستند. امیدواریم به چیزی که استحقاق بچه‌هاست، برسیم و بدانید پس از آن، نگاه‌های بالاتری خواهیم داشت.

 

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2849379

رحمتی درخصوص اعتراض اعضای تیم پرسپولیس به قضاوت مرتضی منصوریان گفت: کارشناسان دیدند که آفسایدِ قبل از اخراج بیرانوند درست بود و کیفیت فنی بازیکنانم تحت‌الشعاع اعتراض به داوری قرار گرفت. ما هم کم از داوری متضرر نشدیم و صنعت نفت در اراک با دست به آلومینیوم گل زد. این تنها بازی پرسپولیس بود که این تیم، فرصت‌هایی کمتر از حریفش به دست آورد. جوانان ما فراتر از انتظار ظاهر شده‌اند و به نظرم آینده تیم ملی فوتبال ایران در تیم آلومینیوم است.

رحمتی درباره وضعیت نیمکت تیم ملی ایران اظهار داشت: در مورد مسئله‌ای که به من مربوط نمی‌شود، دخالت نمی‌کنم.

سرمربی آلومینیوم اراک با تمجید از شاگردانش بیان کرد: به بازیکنانم افتخار می‌کنم و از داشتن آنها لذت می‌برم. ما در روند صعودی بودیم که تعطیلات باعث دوری ما از آن شرایط شد. پس از هفته‌های ابتداییِ بعد از تعطیلات، بازیکنان به هماهنگی و یکدلی رسیدند و حالا سیر صعودی را طی می‌کنیم. مقابل پرسپولیس تا زمانی که 11 به 11 بودیم، حریف تنها یک خطای پشت محوطه جریمه به سمت دروازه ما زد و ما موقعیت‌های خوبی داشتیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از اراک، سید مهدی رحمتی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال آلومینیوم اراک مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین بازی‌های خودمان در  لیگ را پیش رو داریم. مس از تیم‌های خوب لیگ امسال است که کادر فنی خوبی دارد و در جدول در کنار هم هستیم. باید تمام انرژی و تمرکز خودمان را در زمین بگذاریم تا سه امتیاز را کسب کنیم. این امتیازات به ما کمک می‌کند تا جایگاه بهتری در جدول داشته باشیم.

وی با بیان اینکه تیم‌های بالای جدولی، بازیکنان خود را با قیمت بالا حفظ می‌کنند، عنوان کرد: بازیکنان ما دو سال است که کنار هم بازی می‌کنند و با آب‌وهوای اراک کنار آمده‌اند. قرارداد تعداد زیادی از آنها تمام شده و به‌صورت ویژه از اعضای هیئت مدیره کارخانه و باشگاه آلومینیوم خواهش می‌کنم که شرایط برای تمدید قرارداد آنها فراهم شود. اگر این تیم حفظ و تقویت شود، می‌تواند اتفاقات خوبی برای استان مرکزی رقم بزند.