ربیعی: ناراحت نمی شوم که هر هفته می گویند آمار گل زده ما پایین است/ یک دستاورد بزرگ تاکتیکی داشتیم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمد ربیعی سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پیکان اظهار داشت: قبل از اینکه بخواهم در مورد بازی صحبت کنم، باید بگویم به هر حال ما در فوتبال کار می‌کنیم و کسانی که برای فوتبال و شادی مردم زحمت کشیدند از هر نظر برای من و همه مردم قابل احترام هستند. من به‌عنوان حقیرترین عضو فوتبال ایران باید بگویم هر زمان که علی دایی برای فوتبال ایران گل زده است برای آن گل شاد شده‌ام. البته زمانی هم افتخار همکاری با ایشان را داشتم. با این اوصاف بر خودم وظیفه می‌دانم که خواهش کنم نحوه برخورد درستی با این عزیران و تمام آنهایی که برای فوتبال زحمت کشیدند، داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان با اشاره به رقابت نزدیک در لیگ برتر و غیرقابل پیش‌بینی بودن مسابقات، در مورد رقابت نزدیک دو تیم پیکان و مس گفت: قبول دارم که تیمم در گل زده یک مقدار در آمار پایین است. سال گذشته از این بابت آمارمان بالاتر بود. ناراحت هم نمی‌شوم که هر هفته می‌گویند آمار گل زده ما پایین است. اشکالی ندارد. مهم این است که موقعیت ایجاد می‌کنیم و حمله داریم که حتماً منجر به گل می‌شود. بازیکنان تهاجمی ما زحمت زیادی می‌کشند، انرژی می‌گذارند و در هر بازی فرصت‌های زیادی به وجود می‌آورند. قطعاً این فرصت‌ها را تبدیل به گل خواهند کرد.

ربیعی در پایان گفت: امیدوارم تهمیداتی صورت بگیرد و تماشاگران به ورزشگاه‌ها بیایند. من بارها این را گفتم که ذات فوتبال وابسته به هواداران است و به میزان حضور آنها بازی شور و شوق پیدا می‌کند. همچنین امیدوارم مشکلات باشگاه ما هم توسط کارخانه مس رفسنجان برطرف شود.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان راجع به محرومان و مصدومان تیمش هم گفت: حامد لک را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم. امروز هم مهرداد رضایی از ناحیه کشاله دچار مصدومیت شد. امشب باید گزارش پزشکی و آخرین وضعیت او را بررسی کنم.

وی در ادامه افزود: از نظر من بازی سخت، سنگین و نزدیکی با تیم پیکان خواهیم داشت. خوش‌آمد می‌گویم به آقای حسینی و تیم محترم پیکان. پیکان یک تیم جوان، خوب، دونده و انرژیک است و فصل گذشته هم بازی خوبی را رفت و برگشت با این تیم داشتیم. امیدوارم با همت خوب و ارائه درست راهکارهای تاکتیکی از پس بازی فردا برآییم. پیکان در دو بازی قبلی نشان داده تیم خیلی خوبی است.

«یک بخش مهم در فوتبال ایجاد سازمان بازی است.»، ربیعی با بیان این جمله تصریح کرد: تیم ما و پیکان از این حیث از تیم‌های خوب و بهترین‌ها به شمار می‌آیند. هم ما و هم پیکان سازمان درستی از بازی تدافعی را نشان می‌دهیم. ما تا اینجا چهار گل خوردیم که اگر گل تیم نفت مسجدسلیمان را که بازیکن این تیم دو متر در آفساید بود، محاسبه نکنیم، در هزار و 350 تا 400 دقیقه بازی تیم مس در جریان بازی گل نخورده است. ما فقط در بازی با نساجی، هوادار و پرسپولیس گل خوردیم که روی گل نساجی هم بازیکن این تیم قبل از خطای پنالتی در آفساید قرار داشت.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2829729

وی در ادامه با گلایه از داوری و طرح این موضوع که دست و زبان مسی‌ها برای طرح مباحث در این مقوله کوتاه است، یادآور شد: ما جلوی 14 تیم در جریان و حین بازی گل نخوردیم. این یک دستاورد بزرگ تاکتیکی است. من نباید این را می‌گفتم. ما یک مقدار بدشانسی داریم و امیدوارم و ایمان دارم که این روند گلزنی بهتر می‌شود.