ربیعی: از اسکوچیچ می خواهم عملکرد تیم ما را ببیند/ مالکیت توپ را به فولاد دادیم اما موقعیت نه- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2770145

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان همچنین تصریح کرد: تیم خوبی داریم و فکر می‌کنم مردم رفسنجان قدر این تیم را می‌دانند و جدا از اجرای بازی‌های باکیفیت امیدوارم اولین برد را هم به آنها تقدیم کنیم.

«از آقای اسکوچیچ می‌خواهم عملکرد مس را ببیند.»، وی در ادامه با بیان این جمله خاطر نشان کرد: در بازی‌های اخیر گل نزدیم، اما طبق آمار‌ها ما در شانس گل و مالکیت توپ جزو دو تیم اول ایران هستیم. همه این را ندیدند که با همین تیم، کمترین فرصت را به حریفان داده‌ایم. تیم اول فولاد بود و تیم دوم ما. تیم ما خوب موقعیت ایجاد می‌کند و فرصت کمی به حریفان می‌دهد. ما به گلزنی هم خواهیم رسید. در سال گذشته نیز در پنج بازی یک گل زدیم. از اسکوچیچ می‌خواهیم تیم ما را بهتر ببیند. بازیکنانم در خط دفاع فوق‌العاده و بی‌نقص کار می‌کنند. در نقاط دیگر هم خوب کار می‌کنیم.

ربیعی درباره حواشی بازی نیز یادآور شد: از بابت هر چیزی که باعث آزرده خاطر شدن مردم شد، عذرخواهی می‌کنم. فکر نمی‌کنم اتفاق خاصی رخ داده باشد. بازی‌‌های متفاوتی با فولاد داشته‌ایم. دوست ندارم فضا به جایی برود که بگوییم کی چه گفت و چه کرد. کادر فنی و مدیریت باشگاه فولاد برای من قابل احترام هستند. نمی‌خواهم به حاشیه بپردازم و اگر بخواهم چیزی بگویم، الان در رختکن یکی گفت من لگد خوردم و یکی گفت مرا زدند. این حرف‌ها خوب نیست. بازی عالی بود و دو تیم جزو تیم‌های خوب‌های لیگ هستند. بازی خوبی بود و فقط گل نداشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از اهواز، محمد ربیعی در نشست خبری بعد از دیدار تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و مس رفسنجان که به تساوی بدون گل انجامید، اظهار داشت: خسته نباشید به کادر فنی و بازیکنان فولاد می‌گویم و یک خدا قوت هم به بچه‌های تیمم می‌گویم که تلاش خیلی زیادی در این بازی کردند. آنها برنامه‌های ما را دقیق اجرا کردند و طبق هدف از قبل تعیین‌شده و برنامه‌مان پیش رفتیم. ما مالکیت را به فولاد دادیم، ولی موقعیت ندادیم. یکی دو فرصت هم خودمان داشتیم. فوتبال در اینجا (اهواز) سخت است. 104 دقیقه در این هوا و فضا بازی کردیم که خیلی سخت است.