راهنمای خرید و بهترین دستگاه تهویه مطبوع دیواری (اسپلیت)

با این اتو میتوان انواع لباس، ملحفه، پرده و… در دنیای تکنولوژی این قضیه سختتر و دشوارتر نیز میشود. در حالی که XPS 17 برخی از اجزای بسیار چشمگیر و صفحه نمایش 4K غول پیکر 17 اینچی را پنهان میکند، دستگاهی بسیار نازک و سبک باقی میماند، به این معنی که میتوانید به راحتی آن را با خود حمل گام اول خرید کنید. به همین دلیل در ارزیابیهای خود ما بر طراحی و راحتی استفاده، کیفیت صفحه نمایش، صفحه کلید و تاچ پد، عملکرد پردازشی، عمر باتری و همچنین از همه مهمتر ارزش خرید تاکید ویژه داشتهایم.

گیرنده سنسور تصویری: در این نوع از گیرنده میزان فاصله ماشین از مانع خارجی در صفحه LCD سنسور هم نوشته میشود و هم به صورت رنگی نمایش داده میشود که در فاصله دورتر به رنگ سبز است و با نزدیک شدن ماشین به مانع رنگ آن ابتدا نارنجی و در نهایت قرمز میشود. ما در انتخاب بهترین لپ تاپهای 2022 پارامترهای زیادی از قبیل کیفیت ساخت، اندازه و نوع صفحه نمایش، انتخاب بین حافظه SSD و HDD و ویژگیهای منحصر به فرد در کنار نوع کاربری و همچنین در نظر گرفتن قیمت مناسب در هر دستهبندی را لحاظ کردهایم. اتو بخار فیلیپس ویژگیهای منحصر به فردی دارد و بهترین اتو بخار خانگی به حساب میآید.

پردازنده M1 استفاده شده در مک بوک پرو و بهترین مک بوک ایر ۲۰۲۲ اولین قدم این شرکت در جدایی از اینتل است. همانند مک بوک پرو 14، جدیدترین مک بوک پرو 16 اینچی (2021) با انتخابی از تراشههای قدرتمند M1 Pro یا M1 Max خود اپل عرضه میشود. فرقی نمیکند که به دنبال یک لپتاپ قدرتمند با قدرت پردازشی بالا برای انجام کارهای گرافیکی و بازی هستید و یا صرفاً به یک لپتاپ چند رسانهای برای وبگردی و تماشای فیلم احتیاج دارید.

شما به دلیل راحتی و قابل حمل بودن، لپ تاپ را به جای دسکتاپ انتخاب میکنید، و در هر دوی این قسمتها، نسخه 14 اینچی بهتر از 16 اینچی است. این احتمالاً بهترین صفحه نمایشی است که میتوانید در حال حاضر روی یک لپ تاپ داشته باشید. صفحه نمایش mini-LED دارای وضوح بالاتر 3456 x 2234 و همچنین پشتیبانی از رنگ گسترده P3 است و تصاویر روی آن باورنکردنی به نظر میرسند. می توانید دما را تنظیم کنید و البته دمای کارکرد بر روی صفحه LED قابل مشاهده است. علاوه بر اینها تجربه استفاده از صفحه کلید، نمایشگر و وبکم این محصول نیز بسیار لذت بخش است.

این فهرست با محصول بی نظیر کمپانی دل آغاز میشود و در ادامه از برندهای مختلف بهترین مارک لپ تاپ ۲۰۲۲ را به شما معرفی میکنیم. مک بوک پرو M1 بهترین برند لپ تاپ 2022 بوده که توسط کمپانی اپل وارد بازار شده است. برای اینکه یک لپتاپ در لیست بهترین لپ تاپ سال 2022 قرار بگیرد باید مواردی را که خریداران بیشتر به آن اهمیت میدهند ارائه کند. قوی ترین لپ تاپ ها همه مک نیستند. مک بوک پرو M1 عملکرد چشمگیری را در اجرای برنامههای سنگین و گرافیکی ارائه میدهد و عمر باتری طولانیای دارد. پردازنده گرافیکی 4 گیگابایتی از مدل GeForce RTX3050 نیز مشخصات لپ تاپ ایسر را کامل تر میکند. برای انتخاب بهترین لپ تاپ دنیا در سال 2022 تاکید و تعصب بی جا نسبت به یک برند خاص را کنار گذاشته و سعی کردهایم بهترینها را در کنار هم جمع کنیم.

بهترین سماور برقی