رأفت: وضعیت پرسپولیس بعد از جام جهانی بهتر می شود/ ترابی قدر خودش را نمی داند- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در مورد برخی انتقادها مبنی بر اینکه پرسپولیس زیبا بازی نمی‌کند، یادآور شد: من فکر می‌کنم تیم‌های بزرگ مثل پرسپولیس به حضور تماشاگران عادت کرده‌اند و یکی از دلایلی که باعث شده است پرسپولیس باب میل هوادارانش بازی نکند غیبت آنها در ورزشگاه‌هاست. از طرفی حضور بازیکنان پرسپولیس در تیم ملی هم می‌تواند مشکلاتی را در راستای هماهنگی تیم به وجود بیاورد. با این حال فکر می‌کنم لیگ ایران بعد از جام جهانی شرایط بهتری پیدا خواهد کرد و وضعیت پرسپولیس هم مطلوب‌تر خواهد شد.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2791842

پایان رأفت در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی پرسپولیس مقابل ملوان بندر انزلی اظهار داشت: این بازی سرد و بی‌روح بود و پرسپولیس در نیمه دوم توانست از یک موقعیت نهایت استفاده را ببرد و سه امتیاز را بگیرد. معمولاً بازی‌های پرسپولیس و ملوان جذاب می‌شود، ولی این مسابقه اصلاً  تماشایی نبود.

وی در واکنش به صحبت‌های یحیی گل‌محمدی که گفته بود جای هواداران در ورزشگاه خالی بود تا این بازی جذاب را از نزدیک ببینند، تصریح کرد: شاید منظور گل‌محمدی این بوده است که اگر هواداران به ورزشگاه می‌آمدند بازی جذاب‌تر می‌شد! به اعتقاد من این مسابقه اصلاً  تماشایی نبود. البته پرسپولیس در نیمه دوم با تعویض‌هایش توانست روند بازی را بهتر کند و وقتی تیم با دو مهاجم بازی کرد، وضعیت بهتری پیدا کرد.

 

وی در خاتمه با اشاره به اُفت مهدی ترابی و سعید صادقی گفت: این دو بازیکن از فاکتور سرعت و تکنیک برخوردار هستند، ولی به هیچ عنوان از این فاکتورها استفاده نمی‌کنند و متأسفانه کم‌فروغ ظاهر شده‌اند. در مورد ترابی باید بگویم که هم در پرسپولیس و هم در تیم ملی فرصت خوبی به او داده می‌شود، ولی متأسفانه قدر خودش را نمی‌داند.