دین محمدی: وضعیت استقلال ناراحت کننده است و مشکلات زیادی دارد/ من و فکری در این تیم بزرگ شدیم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

ما تمرینات‌مان را از همه تیم‌ها زودتر شروع کردیم و طبیعی بود به لحاظ بدنی شرایط بهتری نسبت به استقلال داشته باشیم. همین شرایط باعث شد بازی خوبی انجام دهیم. البته نتیجه بازی‌های تدارکاتی خیلی مهم نیست و بیشتر محک خوردن بازیکنان و حفظ آمادگی اهمیت دارد.

* تسنیم: به‌عنوان یک استقلالی، تیم تحت هدایت جواد نکونام را چطور دیدید؟

فوتبال , تیم فوتبال استقلال , تیم فوتبال هوادار ,

خیلی ناراحت شدم، واقعاً وضعیت استقلال ناراحت‌کننده است. ما هر چقدر بگوییم که در فلان تیم حضور داریم آخرش دوباره به استقلال برمی‌گردیم. وقتی سن‌مان بالا می‌رود و پیشکسوت می‌شویم از ما به‌عنوان یک استقلالی به مجالس و میهمانی‌های باشگاه دعوت می‌کنند. ببخشید این حرف را می‌زنم، ولی ما شناسنامه باشگاه استقلال هستیم. من در فینال جام باشگاه‌های آسیا برای استقلال گل زدم. فکر کنم چهار پنج نفر در فینال آسیا گل زده‌اند که افتخار این را داشتم من هم جزو آنها باشم. امیدوارم مسئولان شرایط استقلال را درست کنند.

اگر رتبه‌مان تک رقمی باشد خوب است. تلاش می‌کنیم هوادار در شرایط خوبی قرار بگیرد و هر چه در توان داریم انجام خواهیم داد.

بله، بازیکنی نداشتند و بیشتر جوان‌ها بازی کردند. یکی از بازیکنان جدید هم ظاهراً به دلیل مشکلاتی که دارد در تمرینات حضور ندارد.

* تسنیم: یکی از نکات مثبت این بازی، خوش و بش جواد نکونام و محمود فکری بود که به دلیل اتفاقات لیگ بیستم روابط خوبی با هم نداشتند.

سیروس دین‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره برتری 4 بر 2 تیم فوتبال هوادار مقابل استقلال در دیداری تدارکاتی و دیگر مسائل صحبت‌هایی را مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

* تسنیم: یکی از مشکلات نبود بازیکن در تیم است که جواد نکونام بارها به آن اشاره کرده است.

بله، من و فکری که هستیم. حتی امید دفتری و کرامتی هم در استقلال به‌عنوان مربی کار کرده‌اند، ولی من و فکری در استقلال بزرگ شدیم.

* تسنیم: چه پیش‌بینی از جایگاه هوادار در فصل پیش‌رو دارید؟

* تسنیم: چه چیزی دیدید که ناراحت‌تان کرد؟

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2927781

* هوادار با حضور فکری، شما و برخی از بازیکنان سابق استقلال به نوعی به شعبه دوم استقلال تبدیل شده است.

خدا را شکر که رفاقت‌ها سر جایش باقی ماند. حرکت خوبی بود و امیدوارم همه از جمله استقلالی‌ها با هم رفاقت داشته باشند.

ببینید استقلال باشگاه بزرگی است، ولی مشکلات زیادی دارد. درست است که در تیم هوادار کار می‌کنیم و باید همه وجودمان را برای این تیم بگذاریم، ولی هر زمان به خیابان یا جایی می‌رویم مردم درباره استقلال صحبت می‌کنند و سؤال می‌پرسند مشکل کجاست. چرا استقلال باید این شرایط را داشته باشد؟

* تسنیم: نتیجه‌ای که مقابل استقلال گرفتید، عجیب بود. فکر می‌کردید چهار گل به این تیم بزنید؟