دومین درس جام جهانی قطر برای فوتبال ایران؛ بالا انداختن مربی بعد از افتخارآفرینی «واقعی»! + عکس- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

در واقع هم شب گذشته و هم امشب جام جهانی دو درس به فوتبال ایران داد؛ عذرخواهی بعد از ناکامی و شادی پس از موفقیت واقعی.

انتهای پیام/

جام جهانی فوتبال , جام جهانی 2022 قطر , جام جهانی 2022 , جام جهانی فوتبال , جام جهانی 2022 قطر , جام جهانی 2022 , جام جهانی فوتبال , جام جهانی 2022 قطر , جام جهانی 2022 ,

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال مراکش با برتری در ضیافت پنالتی‌ها برابر اسپانیا گام به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2022 قطر گذاشت. این اتفاق برای اولین بار در تاریخ این کشور رخ داد.

شب گذشته نیز سرمربی تیم ملی فوتبال ژاپن بعد از حذف در ضربات پنالتی برابر کرواسی مقابل هواداران این تیم تعظیم و عذرخواهی کرد؛ اتفاقی که تا امروز در فوتبال ایران رخ نداده و با وجود گذشت یک هفته از حذف ایران سرمربی تیم ملی حاضر به عذرخواهی نشده است.

 


منبع: https://tn.ai/2817787

بعد از این مسابقه بازیکنان تیم ملی مراکش، ولید الرکراکی سرمربی تیمشان را بالای دست بردند و بدین وسیله از او تقدیر کردند. این را می‌توان درسی برای فوتبال ایران دانست که بعد از برتری برابر ولز، بازیکنان تیم ملی کی‌روش را به هوا پرت کردند، در حالی که هنوز چیزی مشخص نشده و تیم ملی فقط یک بازی را برده بود و چند روز بعد هم برابر آمریکا شکست خورد و حذف شد.